خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«کمک اجباری به مدرسه در قزوین خلاف قانون است»

کمک اجباری به مدرسه طبق گفته‌ی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین «خلاف قانون است. البته درخواست داریم اولیای گرامی در حد امکان جهت پیشبرد امور آموزشی و پرورشی در مدارس کمک مالی و فکری داشته باشند.»

به گزارش تیتر قزوین، مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به پایین بودن سرانه دانش‌آموزی مدارس کمک اولیا را گریزناپذیر دانست و از آنان خواست با توجه به مصوبه انجمن اولیا و مربیان آموزشگاه خود درباره میزان کمک به مدرسه در حد توان خود مبالغ مصوب را پرداخت کنند تا گامی در راستای پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت فرزندان خود بردارند. نقی سیاهکالی مرادی در ادامه از توزیع شیر در مدارس ابتدایی خبر داد و گفت: توزیع شیر رایگان در تمامی مدارس استان به‌زودی آغاز خواهد شد.

او همچنین با اشاره به پیش‌رو بودن فصل سرما و احتمال مجازی شدن آموزش در برخی از روزها گفت: مدیران مدارس با همکاری معلمان، کلاس‌های مجازی در پیام‌رسان شاد را راه‌اندازی کنند تا در مواقع ضروری از آن بهره‌گیری شود. این مسئول بر ممنوعیت استفاده از تلفن همراه در مدارس تاکید کرد و گفت: با سیاست‌های اقناعی و اقدامی از آوردن تلفن همراه در مدارس پیشگیری شود؛ زیرا آوردن تلفن همراه به آموزشگاه مانع تحقق اهداف تعلیم و تربیت است.

او همچنین بر جمع‌آوری تجارب همکاران بازنشسته و چاپ آن به صورت یک کتاب، کار جمعی در راستای برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز استان، تقویت مهارت‌های فردی همکاران و عدم واگذاری حجمی کودکستان‌های استان به یک فرد تاکید کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا