خرید تور تابستان

ستاد ملی مقابله با گرد و غبار در سیستان و بلوچستان برگزار شد

برای نخستین بار جلسه «ستاد ملی مقابله با پدیده گرد و غبار» به جای پایتخت این‌بار در سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد.

به گزارش سیستان و بلوچستان نیوز، با توجه به اهمیتی که مقابله با پدیده گرد و غبار در سیستان و بلوچستان برای دولت سیزدهم دارد، برای نخستین بار جلسه «ستاد ملی مقابله با پدیده گرد و غبار» در این استان برگزار خواهد شد.

علی سلاجقه، معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاطت محیط زیست وارد استان سیستان و بلوچستان شد. با توجه به اهمیت این استان برای دولت مردمی سیزدهم، رییس سازمان حفاظت محیط زیست برای دومین بار در استان سیستان و بلوچستان حضور پیدا کرده تا از طرف رییس جمهور پیگیر چالش‌های محیط زیستی مردم منطقه باشد.

پیگیری مصوبات قبلی سفر رییس سازمان حفاظت محیط زیست یکی از اهداف این سفر است. بازدید از آخرین شرایط تالاب هامون، بررسی وضعیت چاه نیمه‌ها و برگزاری «ستاد ملی مقابله با پدیده گرد و غبار» از برنامه‌های دیگر سلاجقه در این سفر است.

شانزدهمین جلسه ستاد ملی مقابله با پدیده گرد و غبار با حضور نمایندگانی از تمام دستگاه‌های مسئول در این استان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، با توجه به اهمیت مقابله با پدیده گرد و غبار در سیستان و بلوچستان برای دولت سیزدهم، برای نخستین بار است که این جلسه، خارج از پایتخت برگزار می‌شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا