خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«مولدسازی نوعی سرمایه‌گذاری است»

مولدسازی از نظر استاندار لرستان نوعی سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید و «معیار تمامی تصمیم گیری ها در خصوص برنامه های مولدسازی در دستگاه های اجرایی قانون است.»

به گزارش افق لرستان، استاندار لرستان روز پنج شنبه یازدهم آبان ماه در جلسه ی مولدسازی استان عنوان کرد: تمامی دستگاه هایی که در بحث مولدسازی مناقشه دارند می بایستی مطابق قوانین ابلاغی عمل کنند.

وی مولدسازی را نوعی سرمایه گذاری برای کشور برشمرد و اظهار کرد: مجموعه استانداری به عنوان دستگاه ناظر توان مدیریت را بین دستگاه ها در نظر می گیرد اما در نهایت قانون تعیین کننده خواهد بود.

فرهاد زیویار در مورد موضوع زمین منطقه کمالوند به مالکیت گمرک و استفاده ی نیروی انتظامی گفت: در این راستا جلسه ی هماهنگی با حضور معاون عمرانی، مدیر کل اقتصاد و دارایی و دستگاه های مورد نظر برگزار و تعیین و موضوع تکلیف شود.

زیویار تصریح کرد: جزئیات ۷۳ملک تنفیذی استان به دستگاه های مربوطه ابلاغ شوند تا برای مولدسازی و مراحل مزایده اقدامات لازم را انجام دهند.

او همچنین برای تهیه ی بسته های رونق جهت تخصیص اعتبارات مولد سازی تصریح کرد: در این راستا با هماهنگی معاون عمرانی و مدیران کل برنامه و بودجه و اقتصاد و دارایی پروژه های مهم و اولویت دار استان برای تخصیص اعتبارات مولدسازی انتخاب شوند.

استاندار ادامه داد: انتخاب پروژه ها باید به نحوی باشد که جنبه ی استانی آن در اولویت باشد.

در این جلسه که با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیر کل دفتر فنی استانداری، مدیران کل برنامه و بودجه و اقتصاد و دارایی استان و برخی مدیران دستگاه های مربوطه برگزار شد مواردی از جمله برخی املاک دولتی در شهرستان های مختلف جهت پیگیری و تعیین تکلیف بررسی شدند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا