خرید تور تابستان

«تتلو زیر تیغ»

روزنامه سازندگی در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان «تتلو زیر تیغ» نوشت:

به تازگی افرادی ادعا کرده‌اند که دختران جوان و نوجوانی در خانه امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو، خواننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند. در بین این ویدئوها اما تصاویری از ضرب وشتم و جراحت بعضی از هواداران نوجوان و جوان امیر تتلو هم موجود است. در یکی از فیلم‌ها، دختری نوجوان توسط گروهی دیگر از دختران هم سن و سالش کشیده شده و این گونه به نظر می‌رسد که قصد دارند او را برای انجام کاری مجاب کنند. دقیقا با انتشار این ویدئو و چند ویدئوی دیگر از خانه امیر تتلو پلیس ترکیه به ماجراهای خانه تتلو ورود و اعلام کرد که تا نتیجه قطعی تحقیقات، دسترسی رسانه‌ها به جزئیات محدود خواهد بود.

تقریبا کسی نیست که او را نشناسد، یعنی اگر بخواهد هم گریزی از شنیدن نامش ندارد چهره‌ای متفاوت پوششی خاص و کارهایی که از لحاظ اجتماعی چندان پذیرفته شده نیست. تتوهایی که از فرق سر شروع می‌شود و کل بدنش را در بر می‌گیرد، البته به گفته خودش هر کدام از این رنگ و لعاب‌ها معنا و مفهومی دارد.

کسی که برای ایران شعر خوانده، حالا با سایت‌های شرط‌بندی کلاه همان ایرانی‌ها را برمی‌دارد. ایرانی‌هایی که برای حضور در کنسرتش حدود ۴۰ میلیارد تومان ارز را به کشور ترکیه بردند و حتی یک بار دیگر هم خواست در ۲۸ مهر ۱۴۰۲ در آلمان کنسرتی برگزار کند اما کنسرتش در آلمان به خاطر توهین به مردم زنان و دختران ایرانی و پس از کارزار بزرپی که در این کشور راه افتاد لغو شد. این فرد حتی به دلیل درخواست رابطه جنسی از افرادی زیر سن قانونی از فعالیت در شبکه‌های اجتماعی متا بن شده بود.

تتلو، فردی که از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرد
تتلو هیچ ترس و فراری از حاشیه و حاشیه‌سازی ندارد اتفاقا بیشتر اوقات خودش جنجال را در آغوش می‌کشد. ماجرای احضارش به پلیس فتا نیز از جمله حواشی او بود. ماجرا با انتشار یک خبر شروع شد. تتلو، دنیا جهانبخت و ساشا سبحانی به دادسرای تهران احضار شدند و این جریان به تابستان ۱۴۰۱ باز می‌گردد. داستان از جایی شروع شد که از مدتی قبل افراد زیادی به پلیس فتای پایتخت مراجعه کردند و به طرح شکایت از گردانندگان یک سایت شرط‌بندی و قمار پرداختند به گفته مال‌باختگان آن‌ها پول زیادی به بهانه شرط‌بندی پرداخت کرده و در حالی که بسیاری از آنها برنده بازی‌ها می‌شدند اما پولی به آن‌ها پرداخت نمی‌شد. از اواخر پارسال این شکایت‌ها مطرح شده و روزبه‌روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شد.

در این شرایط تیمی از مأموران پلیس فتا وارد عمل شدند و با انجام ردیابی و رصد در فضای‌مجازی دریافتند که گردانندگان این سایت‌ها از افراد پرحاشیه و جنجالی فضای مجازی هستند که در ایران زندگی نمی‌کنند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این افراد ساشا پسر سفیر سابق ایران در ونزوئلا امیر تتلو خواننده فراری و دنیا جهانبخت از چهره‌های معروف در شبکه‌های مجازی هستند که این سایت‌ها را راه‌اندازی و هدایت می‌کنند. تمام پول‌های مردم نیز به حساب این افراد منتقل شده و آن‌ها از این طریق توانسته‌اند، ثروت زیادی را با فریب مردم و کلاهبرداری به بهانه شرط‌بندی و قمار به دست آورند.

در همین شرایط تتلو فرصت را غنیمت دانست و از آب گل‌آلود ماهی گرفت به کنسولگری رفت، دوباره توجه‌ها را به سمت خودش جلب کرد و فردای همان روز موسیقی جدیدش را منتشر کرد و البته کنسولگری ایران در ترکیه هم با انتشار بیانیه به صورت کاملا ناخواسته به بازپروری این شهرت و جلب توجه کمک کرد.

زوج جنجالی
اما اگر فکر می‌کنید به همین جا ختم می‌شود، سخت در اشتباه هستید نام تتلو و قریشی را زیاد کنار هم شنیده‌اید قرار گرفتن نام قریشی و امیر تتلو کنار هم از ابتدا بسیار عجیب بوده و هنوز هم بسیار عجیب است بازیگر ایرانی که معمولا حاشیه چندانی نداشته، کنار یکی از پرحاشیه‌ترین افرادی که او را می‌شناسیم. از همان ابتدا این ماجرا شگفت‌انگیز بود و احتمال سود مالی برای طرفین در این رابطه هیچ‌گاه نادیده گرفته نشد حتی آرامه اعتمادی یکی از منتقدان سینما درباره ازدواج امیر تتلو و سحر قریشی در توئیتر خود نوشت: “ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو، یک معامله دو ساله و چندصد میلیاردی با اسپانسری یک رمز ارز و بازدید یوتیوب است. یک تهیه‌کننده به‌ نام سینما در این سناریو دخیل است که ۲۰ میلیارد سهم خالص او از این ماجراست. دوبی بودن قریشی در همین سناریوست. تتلو در آهنگ جدیدش هم اشاره به رمز ارز دارد”.

این دو چهره که قبل از نوروز امسال با هم ازدواج کرده و به شدت خود را شیفته یکدیگر نشان می‌دادند، بعد از مدت کمی شروع به حاشیه سازی‌های عجیب کردند و هر دو آنها در صفحات مجازی خود اعلام کرده‌اند که از یکدیگر جدا شده و از این رابطه پشیمان هم هستند اما همچنان همه چیز اینجا به پایان نمی‌رسد.

مدتی بعد سحر قریشی در یوتیوب خود دست به افشاگری علیه این فرد زد از ماجرایی گفت که عملا در خانه تتلو زندانی شده بود، شکنجه می‌شد در بدترین و غیراخلاقی‌ترین شرایط با او رفتار می‌شد همه تتوها را با اجبار زده است. البته فقط قریشی هم چنین ادعایی را انجام نداده است. در بسیاری از ویدئوهای خبر‌ساز افرادی ادعا کرده‌اند که دختران جوان و نوجوانی در منزل این خواننده مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند و بعد از قریشی به مرور برخی اطرافیان پیشین تتلو نیز با انتشار ویدیوهای مشابه به این موج دامن زدند. حالا اما برخی ویدیوها به صورت علنی از سوی نزدیکان این خواننده نشر داده شده که شبهات را بیشتر کرده است.

به بهانه همین ماجرا خبرگزاری “ایهلاس” در ترکیه گزارش داده، پلیس این کشور در پی انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی و گزارش‌هایی که از فعالان حقوق زنان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره منزل مسکونی امیر تتلو خواننده ایرانی آغاز کرده است. پلیس ترکیه اعلام کرده تا نتیجه قطعی از تحقیقات امکان دسترسی رسانه‌ها به این پرونده محدود خواهد بود. اما قطعا اگر ادعاهای مطرح شده صحبت داشته باشد عاقبت بدی در انتظار تتلو خواهد بود.

تتلو هم در ادامه ورود پلیس به ماجرای خانه‌اش را تایید کرد و مدعی شد هنگامی که در خانه حضور نداشته، پلیس به محل اقامت او رفته و به کارگر خانه ویلایی او استرس وارد کرده است. او با انتقاد از رفتار پلیس ترکیه مدعی شد: در حال حاضر نمی‌تواند از ترکیه خارج شود و حتی پلیس او را دفعه قبل بازداشت کرده بود.

سابقه دستگیری
اردیبهشت ماه سال ۹۹ بود که این خواننده در اینستاگرام درخواست کرد دختران ۱۵ تا ۲۰ ساله ساکن ترکیه جذب او شده و به خانه‌اش آورده شوند این موضوع به حدی سر و صدا کرد که جنبش ضد تتلو در فضای‌مجازی راه افتاد و اینستاگرام صفحه او را برای همیشه بست. روز پنج‌شنبه نیز فیلمی از تلاش یک دختر جوان منتشر شده بود که می‌خواست از جهنم تتلو فرار کند اما افراد خانه اجازه این کار رو به او ندادند.بهمن ماه سال ۹۸ تتلو از سوی پلیس ترکیه یک هفته بازداشت شد همزمان با دستگیری او موجی برای استرداد او به ایران راه افتاد اما او با این عنوان که وجود داشت از استرداد به ایران رهایی یابد حال تتلو به موضوع این بازداشت هم اشاره کرده و گفته مشخص نیست چرا بازداشت شدم و حتی پلیس یک عذرخواهی ساده هم از ما نکرد. این خواننده جنجالی چندی قبل هم از کنسولگری ایران درخواست پاسپورت ایرانی کرده بود که هیچ پاسخی از سوی سفارت دریافت نکرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. فکر کنم وقتشه این پلشت رو به ایران برگردونن و شدیدترین مجازات رو براش در نظر بگیرن تا درس عبرتی بشه واسه همه سلبریتی های که مثل این پلشت وقیح و فرصت طلب هستن

  84
  27
 2. وای خدا، چقدر من از این تتلو روانپریش فاسد بدم میاد و حالم بهم میخوره. جزء اون دسته از موجوداتی هست که باید از کره زمین برای همیشه ریشه اش کنده بشه.

  60
  18
 3. دستگاه دیپلماسی باید وارد عمل شود و ترکیه را مجاب کند که این آشغال را تحویل ایران دهد

  54
  20
 4. به نظر من فقط باید اعدام شود خیلی اورژانسی و به صورت ویژه دولت و دستگاه قضایی ورود کنن وحکم اعدام،اجرایش صادر شود

  12
  3
 5. تتلو آهنگ های خوبی میخونه اما رفتارش با دختر های مردم خیلی بده و این موضوع خیلی در طرف دار های خودش اثر منفی داره

  10
  2
 6. اگر جناب ایشان برگردد، باب تازه ای برای شکایت خانم قریشی ایجاد می‌شود انشاالله . . .

  11
  1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا