خرید تور تابستان

بازگشت قاتل سریالی گربه ها

تابناک نوشت: زنی که در شهر زیبای تهران گروهی از گربه‌ها را کشته بود و اخیراً دستگیر شده بود، حالا آزاد شده و دوباره به تهدید همسایه‌ها پرداخته است. همسایه‌ها پیش از این از پاشیدن اسید و بنزین توسط این زن به خود و خانه‌شان و شرایط خطرناک منطقه، با وجود او گفته بودند. لحظات ترسناک بازگشت قاتل سریالی گربه‌ها را به همراه روایت همسایه‌ها که پس از دستگیری‌اش منتشر شده بود و تصویری از گربه‌هایی که سر بریده بود را می‌بینید.

فیلم / حمله قاتل سریالی گربه ها به خانه همسایه ها بعد آزادی ! / همسایه ها : در خطریم !

رکنا، زنی که متهم به قتل سریالی گربه های منطقه ای در تهران و آزار و اذیت و تهدید شهروندان است بعد از بازداشت از سوی پلیس ، با گذشت مدت کوتاهی آزاد و دوباره به محل بازگشته و دوباره مزاحمت های خود برای شهروندان را آغاز کرده است. اهالی معتقدند شرایط رفتاری این زن عادی نیست و می تواند خطرناک باشد و نیازمند کمک روان درمانی است.   

فیلم / حمله قاتل سریالی گربه ها به خانه همسایه ها بعد آزادی ! / همسایه ها : در خطریم !

به گزارش خبرنگار رکنا، روز جمعه رکنا گزارشی از کشف چندین لاشه گربه در خیابان های محله فردوس منتشر کرد که اهالی این منطقه در گفت و گو با خبرنگار رکنا اعلام کردند یکی از ساکنان محل که یک زن است و مدت هاست برای همسایه ها مشکل آفرینی می کند، این گربه ها را کشته است.

شهروندان خیابان ابراهیمی جنوبی واقع در بلوار فردوس شرق، متوجه موضوع عجیبی در خصوص قتل عام گربه های محله خودشان شدند و پس از بررسی بوی بد در محله و علت کم شدن تعداد این گربه ها با صحنه عجیبی روبرو شدند. آن ها هر سمت خیابان را نگاه می کردند لاشه گربه ای را پیدا می کردند که به طرز وحشتناکی کشته شده بودند.

بعد از مشاهده این صحنه توسط اهالی محله شهرزیبا این موضوع با کلانتری شهر زیبا مطرح شد و ماموران کلانتری برای بررسی دقیق این ماجرای دلخراش وارد صحنه شدند که پس از بررسی متوجه حضور یک زن با زندگی کاملا عجیب  شدند.

همسایه ها به ماموران گفته بودند احتمال می دهیم این زن با موضوع مرگ و سلاخه گربه ها ارتباط داشته باشد و بر همین اساس روز گذشته با حضور تعداد زیادی از شهروندان محله شهر زیبا در جلوی در خانه این زن ماموران وارد شدند و طبق ادعای اهالی محل ،جسد گربه های زیادی در خانه این زن بود که هر کدام به طرز وحشتناکی کشته شده بودند، زن بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

آزادی زنی که متهم به قتل و عام گربه های تهران است

2 آذرماه ماجرای بازداشت زن جوانی به جرم کشتن گربه های محله ای در فردوس خبر ساز شد.

در این گزارش آمده بود این زن با عنوان های مختلف گربه های خیابانی را سلاخی کرده و سپس آنها را فریز می کرد که ماموران کلانتری 133 شهرزیبا برای بازداشت این زن به جرم گربه کشی به محل حادثه اعزام شدند.

همزمان با این گزارش ها وقتی پلیس به صحنه رسید این زن را ابتدا به جرم مشهود آتش افروزی با بنزین دستگیر کردند تا درباره گربه کشی ها هم بررسی صورت بگیرد.

پلیس در بررسی های میدانی در لحظه حضور و در حالیکه همسایگان تصاویری از گربه کشی در محله شان را داشتند در خانه زن تنها با 11 گربه زنده مواجه شدند  و اثری از لاشه گربه در خانه اش ندیدند و در حالیکه همسایه ها تاکید داشتند لاشه گربه ها را در فضایی خالی محله شان بیرون می اندازد پس از دستگیری زن تنها متوجه شدند در سوابق این متهم بیماری اعصاب و روان مشهود است.

زن گربه کش بعد از انتقال  به  بیمارستان رسول اکرم  24 ساعت بعد  آزاد شد  و قرار است همسایه ها با مراجعه با دادسرای محل از این زن بخاطر گربه کشی شکایت کنند.

زن بعد از آزادی دوباره برای همسایگان مزاحمت ایجاد کرد

تصویری که به دست رکنا رسیده است حاکی از این است که این زن بعد از آزادی با برگشت به محل باردیگر شروع به آزار و اذیت همسایگان کرده است. شهروندان تاکید دارند شرایط رفتاری این زن نیازمند بررسی روان درمانی است و شرایط وی عادی به نظر نمی رسد و برای اهالی خطرناک است.

قاتل سریالی گربه ها چرا آزاد است ؟ / همسایه ها در وحشت هستند

حوادث رکنا: زن گربه کش بعد از انتقال به بیمارستان رسول اکرم 24 ساعت بعد آزاد شد و قرار است همسایه ها با مراجعه با دادسرای محل از این زن بخاطر گربه کشی شکایت کنند.

به گزارش خبرنگار رکنا، چندی پیشاهالی محله ابراهیمی جنوبی، واقع در فردوس شرق از واقعه‌ای عجیب شوکه شدند.

همسایگان گزارش دادند که زنی 45 ساله در ساختمانشان گربه‌های محله را به خانه‌اش می‌برد و پس از مدتی به طرز فجیعی به قتل می‌رساند. همچنین اهالی ساختمان از رفتارهای نابهنجار زن همسایه، عاصی بودند و چند نفر از اهالی به خبرنگار رکنا گفتند: این زن ما را تهدید به اسید پاشی کرده و بر روی در خانه ما بنزین می‌ریزد و آسایش ما را سلب کرده است.

اما طولی نکشید که پنجشنبه، 2 آذرماه این زن توسط کلانتری شهر زیبا دستگیر شد اما  طبق بررسی‌های پلیس هیچ جنازه‌ گربه‌ای در خانه وی کشف نشد و وی بدلیل ریختن بنزین بر درب خانه‌ها بازداشت شد.

روز بعد خبرنگار رکنا به محل زندگی این شخص رفت و با صحنه‌های دلخراشی روبرو شد. تعداد زیادی از گربه‌های مرده به طرز دلخراشی در خرابه‌ی روبروی محل سکونت زن وجود داشت. خبرنگار رکنا بلافاصله با اهالی محله به گفتگو پرداخت و درباره شرایط همسایگی با این زن از آنها پرسید.

همسایگان در همان ابتدا از دستگیری زن متهم به حیوان آزاری، ابراز رضایت کردند و یکی از آنها به رکنا گفت: خدا کند که دیگر به اینجا نیاید، از او میترسیم.

سرایدار ساختمان نیز با اشاره به حال غیرطبیعی وی گفت: این زن بارها برای من و دختر خردسالم مزاحمت ایجاد کرده است و مرا با زبان تندش مورد آزار قرار داده است.

اما شنبه، 4 آذرماه زن حیوان آزار آزاد شد و  به خانه‌اش برگشت.

طبق ویدیوهایی که بدست خبرنگار رکنا رسید، این زن همچنان بعد از آزادی دست از مزاحمت هایش بر نداشته است و به گفته اهالی ساختمان با وسایلی مثل کپسول آتش نشانی دیگران را تهدید می‌کند. همچنین در یکی از ویدیوها، با در دست داشتن یک تکه سنگ بزرگ و کوبیدن آن به در ساختمان کناری، موجب سلب آرامش همسایگان شده و با فریادهای گربه‌هایش را می‌خواهد، گربه‌‎هایی که به گفته همسایه‌ها روزی بدست این زن به کام مرگ می‌روند.

یکی از همسایگان درباره آزاد شدن این زن، به خبرنگار رکنا گفت: زن جوان بعد از آزادیش اهالی را تهدید به اسید پاشی کرده بود و همچنین گفته بود که بر خانه های آن ها بنزین می‌ریزد و خانه‌ها را آتش می‌زند.

به گزارش رکنا درباره جزای حیوان آزاری، تهدید همسایگان و سلب آرامش آنها به سراغ پیمان حاج محمود عطار، وکیل پایه یک دادگستری رفتیم.

او در گفتگو با خبرنگار رکنا با اشاره به اینکه همسایگان باید حیوان آزاری را ثبت کنند و این موضوع را به دادسرا اعلام کنند، عنوان کرد: افرادی که مورد آزار روحی قرار می‌‎گیرند یا تهدید می‌شوند، می‌توانند به صورت مستقل یا دسته جمعی از این شخص شکایت کنند.

وی ادامه داد: سازمان هایی که در خصوص حمایت از حیوانات فعالیت می‌کنند و پروانه کار دارند، می‌توانند از این خانم شکایت کنند؛ همچنین اگر این خانم دارای مشکل روانی باشد و پزشکی قانونی جنونش را تایید کند، باید تحت مراقبت در آسایشگاه‌ها روانی قرار بگیرد و در این صورت مجازات وی منتفی است.

گفتنی است ، پلیس پس از آزادی ابلاغیه ای به زن جوان داده است تا پس از 5 روز برای پاسخگویی به مراجع قضایی مراجعه کند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. خیلی جالبه واقعا ، چرا کسی از،دزدی،های،خودرو و اموال دزدی که در اتومبیلی که سوارش بود کسی خبری،نمینویسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا