خرید تور تابستان ایران بوم گردی

پروپاگاندای اسراییلی و کشف توپ بازی جدید | عماد باقی

عمادالدین باقی، فعال حقوق بشر در یادداشتی تلگرامی با عنوان «پروپاگاندای اسراییلی و کشف توپ بازی جدید» نوشت:

«باور کنید این ساختگی نیست. بی بی سی به عنوان افشاگری علیه حماس درحمله ۷ اکتبر پخش کرده: «آنها پستان‌هایش را بریدند و در خیابان انداختند و با آن بازی می‌کردند». «این مرد دخول را انجام داد و پیش از آنکه تمام کند به سر او شلیک کرد. او حتی شلوارش را بالا نکشید؛ شلیک کرد و ارضا شد».

من تاکنون از سازمان حماس دفاع نکرده بلکه انتقاد هم کرده ام و با ایدئولوژی آن مشکل دارم اما اندکی عقل و شعور برای مخاطب تان قایل باشید که نگویند این داستان ها را در راستای جنگ تبلیغاتی، و برای پوشاندن کودک‌کشی و کشتار غیرنظامیان و بیماران، ساخته و پخش می کنند.

اگر کسی ذره ای درک از صحنه عملیات، آنهم عملیات ضربتی داشته باشد عیار افسانه هایی مانند دو‌جمله بالا را می فهمد. وسط یک عملیات حساس، پستان را ببرند و مشغول بازی فوتبال با آن بشوند و بعد هم آن نوع تجاوز؟!

عجیب تر آنکه عده ای همه عقل و اعتبارشان را دست دستگاه پروپاگاندای اسراییل می سپارند.

تاکنون چندبار پذیرش دروغ های اسراییلی، رسانه‌ها و حتی کاخ سفید را مجبور به عذرخواهی کرده اما بازهم درس نمی گیرند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سلام – آقای باقی ،ما به قلم و نوشته های شما علاقه داریم و احترام میگذاریم. حیف است که آنرا برای امور غیر الویت دار بکار میبرید ! اگر بنا دارید از این قلم گویا و دارای تکنیک استفاده کنید،لطفآ در اموری که مستقیمآ به ما مردم ارتباط دارد و دارای الویت اول و دوم هستند،بکار اندازید.ممنون،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا