خرید تور تابستان

«۱۳۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیستان و بلوچستان کشف شد»

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: یک هزار و ۳۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر با توقیف یک دستگاه خودرو در مرزهای این استان کشف شد.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای تشدید برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران این فرماندهی از فعالیت باند قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سردار رضا شجاعی ادامه داد: مرزبانان سیستان و بلوچستان توانستد در یک عملیات ضمن دستگیری یک قاچاقچی یک هزار و ۱۰۰ کیلوگرم تریاک و ۲۰۰ کیلوگرم حشیش را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، محل تردد قاچاقچیان و محموله موادمخدر مشخص شد و مرزداران با رعایت اصول حفاظتی و حقوق شهروندی منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

او گفت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی استان اجازه نمی دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه ای از استان احساس امنیت و آرامش کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا