خرید تور تابستان ایران بوم گردی

کشف ۱۷۲ فقره سرقت و دستگیری ۱۳۴ نفر سارق در پردیس

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از اجرای طرح پاکسازی و ارتقای امنیت اجتماعی در پردیس خبر داد و گفت: این طرح را به صورت هدفمند مستمر برنامه‌ریزی شده و با قاطعیت در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد که در آذر ماه سال جاری تعداد ۱۳۴ نفر دستگیر و ۱۷۲ فقره سرقت کشف شد.

سایت ماورای خبر (شهرستان پردیس) نوشت: «فرمانده انتظامی شهرستان پردیس در این خصوص بیان داشت: با تلاش همکاران بنده در پلیس پردیس موفق به دستگیری ۷۴ نفر خرده فروش و کشف بیش از ۷ کیلو و ۷۱۹ گرم انواع مواد مخدر شدند.

سرهنگ صارمی در ادامه اظهار داشت: در این طرح ۵۰۴ دستگاه موتورسیکلت و خودرو متخلف توقیف و روانه پارکینگ شدند که نداشتن پلاک، حرکات نمایشی، تغییر در صدای وسیله نقلیه، ایجاد مزاحمت برای شهروندان، پلاک مخدوش و رانندگی خطرناک از دلایل عمده توقیف این وسایل نقلیه بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با بیان این که تعداد ۱۳۴ نفر سارق دستگیر و ۵۴ دستگاه خودرو و موتور سیکلت سرقتی کشف شد، گفت: هدف پلیس از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را افزایش امنیت آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و خاطر نشان کرد: نیروهای پلیس با به کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا