خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ناراحتی برانکو از پیشنهاد پرسپولیس

سایت طرفداری نوشت: گویا برانکو از پیشنهاد باشگاه پرسپولیس ناراحت شده است.

شب گذشته رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که با یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، مدعی شد که محمد دلبری عضو هیات مدیره این باشگاه مذاکرات خوبی با برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق سرخ‌پوشان برای بازگشت دوباره به این تیم داشته است.

درویش همچنین مدعی شد که برانکو اعلام کرده بحث مالی ندارد و فقط باید خانواده‌اش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای کار در ایران متقاعد کند. در این باره اما، اخباری به گوش می‌رسد که به نظر می‌آید اصل داستان با اظهارات مدیرعامل پرسپولیس در تضاد است.

نماینده باشگاه پرسپولیس ۲ روز قبل (یکشنبه) بدون هماهنگی قبلی با برانکو به محل اردوی تیم ملی عمان رفته و دقایقی با این مربی کروات به صحبت پرداخته است.

گویا دلبری به برانکو پیشنهاداتی برای زمان همکاری داده که سرمربی فعلی تیم ملی عمان به او اعلام کرده:

من مربی ۳ ماهه نیستم!

به نظر می‌رسد این پیشنهاد باعث ناراحتی برانکو ایوانکوویچ شده اما او گفته که به دلیل پیشنهادی که از اروپا دارد باید خانواده‌اش را در جریان پیشنهاد پرسپولیس قرار دهد.

برانکو ایوانکوویچ در گفتگو با فارس، این خبر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تایید کرد.


خبرگزاری فارس نیز در مطلبی با عنوان «واکنش برانکو به مذاکره با پرسپولیس: مربی ۳ماهه نیستم» در کانال تلگرامی خود نوشت:

نمایندهٔ باشگاه پرسپولیس ۲ روز قبل بدون هماهنگی قبلی با برانکو به محل اردوی تیم ملی عمان رفته و دقایقی با این مربی کروات صحبت کرده است.

گویا به برانکو پیشنهاداتی برای زمان همکاری داده شده که او اعلام کرده که من مربی ۳ ماهه نیستم! به نظر می‌رسد پیشنهاد پرسپولیس باعث ناراحتی ایوانکوویچ شده اما او گفته که به‌دلیل پیشنهادی که از اروپا دارد باید خانواده‌اش را در جریان پیشنهاد پرسپولیس قرار دهد.

برانکو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس این خبر را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تأیید کرد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا