خرید تور تابستان ایران بوم گردی

طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات ایران دوچرخ در نمایشگاه شهر آفتاب/ رونمایی از تریل 230 به عنوان محصول جدید ایران دوچرخ

شرکت ایران دوچرخ به عنوان زیرمجموعه گروه بهمن با حضور در نمایشگاه موتورسیکلت در شهر آفتاب ضمن رونمایی از محصول جدید خود با نام تریل 230 ، محصولات خود را در قالب طرح فروش نقدی و اقساطی به مشتریان عرضه خواهد کرد.

خرید قسطی

شرکت ایران دوچرخ با سبد متنوعی از محصولات خود قرار است در نمایشگاه موتورسیکلت که در شهر آفتاب برگزار می شود حضور یابد.
موتورسیکلت استریت DS 200 از محصولات ایران دوچرخ است که با پیشرانه تک سیلندر هوا خنک و خروجی 10.23 کیلووات ( 13.7 HP ) به نمایشگاه خواهد آمد.

محصولاتی نظیر کاپیتان 150، 10B، KPT200، KPT-PRO در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

موتورسیکلت‌های آرشیا200، جیران 305، جیران309 و نیز سه چرخه برقی 1000وات و سه چرخه برقی 500وات از دیگر محصولاتی است که ایران دوچرخ در معرض نمایش قرار خواهد داد.

ایران دو چرخ در این نمایشگاه دو محصول با نام موتور چهار چرخ ATV500 و ATV800 و نیز اسکوتر آوا کلیک ۱۵۰، وترانو 150و موتورسیکلت تریل ایکس2 را قرار است در نمایشگاه موتورسیکلت شهر آفتاب در معرض بازدید قرار دهد.

ایران دوچرخ در حوزه موتور سیکلت‌های برقی نیز محصولات متنوعی همچون موتوربرقی GS3000، موتور برقی EM04 و موتوربرقی EM06 را با خود به نمایشگاه موتورسیکلت می‌آورد.

شرکت ایران دوچرخ به عنوان اولین تولید کننده موتورسیکلت‌های برقی با حضور در نمایشگاه تهران (شهرآفتاب) محصولات برقی و بنزینی دو چرخ، سه چرخ و چهار چرخ خود را در معرض دید علاقمندان قرارخواهد داد.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه مشتریان می‌توانند در طرح فروش نقدی و اقساطی محصولات ایران دوچرخ شرکت نمایند.

ایران دوچرخ در نمایشگاه موتورسیکلت از تاریخ 20 لغایت ۲۳ دی ماه 1402 از ساعت 10 تا 17 در سالن A5 نمایشگاه شهر آفتاب تهران میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا