خرید تور تابستان ایران بوم گردی

عکس | دست دادن روحانی شیعه‌ ایرانی با «جان کری»

شفقنا نوشت: آیت‌الله دکتر احمد ایروانی از جمله روحانیون شیعه‌ای است که از ایران به آن سوی دنیا هجرت کرده است و مشغول تبلیغ دین اسلام و فعالیت‌های بین‌الادیانی در ایالات متحده‌ی آمریکا است. او پس از سالها تحصیل در حوزه علمیه و کسب علم از محضر فقهایی همچون آیات عظام منتظری، لنکرانی و صانعی (تا درجه‌ی اجتهاد)، به تحصیلات دانشگاهی نیز اهتمام ورزیده و موفق به کسب مدرک دکترای فلسفه غرب شده است. او از اواخر دهه هفتاد ساکن آمریکا است و منصب استادی در دانشگاه کاتولیک امریکا در واشنگتن دی سی را بر عهده دارد. ضمنا هر تابستان در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، دیویس به تدریس حقوق اسلامی، اسلام‌شناسی و تاریخ ایران مدرن اشتغال دارد. در کنار همه‌ی این فعالیت‌ها، ریاست مرکز مطالعات اسلام و خاورمیانه را نیز بر عهده دارد که در پایتخت آمریکا مستقر است.

تصاویر زیر مربوط به حضور آیت‌الله دکتر ایروانی در اجلاس داووس ۲۰۱۶ است. او از سال ۲۰۱۴ هر سال به عنوان مهمان و مدیر پنل‌های گفتگو به این اجلاس دعوت شده است.

تصاویر: Richard Kalvar/Magnum Photos

احمد ایروانی در کنار «شوقی ابراهیم عبدالکریم علام» مفتی اعظم دارالافتای مصر

«احمد ایروانی» در حال مصافحه و گفتگو با «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا

«احمد ایروانی» در حال مصافحه و گفتگو با «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا

«احمد ایروانی» در حال مصافحه و گفتگو با «جان کری» وزیر امور خارجه آمریکا

005

گفتگو با «کلاوس شواب» موسس و رییس مجمع جهانی اقتصاد

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. ها انصاف! منظورت اينه که حالا دست اين روحاني شيعه نجس شده!!؟ همين اعتقادات پست رو داريم که فرقه هائي ديگر اينقدر شيعه ها رو نجس ميدونن که حتي اگر مثلا” استخوان خشکيده مرغ يا گوسفندي که متعلق به شيعه بوده به پاي يکي از اهالي آن فرقه برخورد کند، بايد پايش را فقط در رودخانه آبکشي بکند تا پاک شود!!! چيزي که عوض داره گله نداره، متاسفانه انسانيت را ذبح کرده ايم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا