خرید تور تابستان ایران بوم گردی

مرد جوان مزاحم تیلور سوییفت بازداشت شد

پلیس نیویورک از بازداشت یک مرد جوان مزاحم تیلور سوییفت خبر داد.

به گزارش بی‌بی‌سی، دیوید کروو – ۳۳ ساله – روز گذشته (دوشنبه ۲۲ ژانویه) پس از آن بازداشت شد که پلیس گزارشی مبنی بر مردی که در نزدیکی خانه نیویورک این ابرستاره موسیقی پاپ پرسه می‌زند و با «رفتاری احساساتی و تکانشی موجب سلب آرامش شده» دریافت کرد.

پلیس نیویورک این مرد اهل ایالت سیاتل آمریکا را با دو اتهام «آزار و سلب آرامش» و «دنبال کردن و زیرنظر گرفتن» تیلور سوییفت بازداشت کرده است.

این دستگیری تنها چند روز پس از آن روی می‌دهد که گزارش شده بود کسی به طور ناموفق تلاش کرده وارد خانه نیویورک تیلور سوییفت شود.

در جریان آن واقعه تیلور سوییفت خانه نبود و برای تماشای مسابقه فوتبال آمریکایی تراویس کلسی بازیکن تیم کانزاس سیتی که با تیم بوفالو بیلز رقابت می‌کرد، در سفر بود.

پلیس نیویورک روز سه شنبه – ۲۳ ژانویه – ضمن ارایه جزییات دستگیری دیوید کروو، مشخص نکرد که آیا این نخستین بار است که مردی را در این ابرشهر آمریکا به علت مزاحمت و پرسه زدن در اطراف محل زندگی تیلور سوییفت بازداشت کرده یا خیر.

تیلور سوییفت از زمانی که به ستاره افسانه‌ای موسیقی پاپ در آمریکا و جهان بدل شده دایما گرفتار مزاحمت مردانی بوده که برای نزدیک‌شدن به او در اطراف خانه و مستغلاتش در نیویورک، کالیفرنیا و رود آیلند پرسه می‌زده‌اند.

در سال ۲۰۲۲ هم یک مرد به علت رانندگی در حالت مستی و در حالی که تلاش می‌کرد به زور وارد محوطه خانه خانم سوییفت در نیویورک شود را بازداشت شد.

راجر آواردو، مرد دیگری بود که پلیس پس از آن که او را در خانه تیلور سوییفت و در حالی که در تخت‌خواب او دراز کشیده بود بازداشت کرد. او در دادگاه به علت ورود غیرقانونی به محل زندگی خانم سوییفت و ایجاد مزاحمت برای او به ۶ ماه حبس محکوم شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

پیام

 1. ا اینا که متمدن بودن و با فرهنگ! آزادی جنسی نتیجه اش همینه، حالا عده ای شهوت انسانی رو منکر بشن و بگن آزادی آرامش اجتماعی میاره!!
  عقل هم خوب چیزیه

  13
  20
  1. البته خوب اینا که آقاهه رو بازداشت کردن.شاید معنیش اینه که آزادی که مزاحمتی برای مردم نداشته باشه.حالا من با خوب وبد و حد و اندازه اش کاری ندارم.ولی یه طرفه و خیلی تند قضاوت نکنید گه باعث نفرت پراکنی و انحراف افکار نشوید.

  2. من10ساله آلمان هستم آنقدری که خانم ها حتی با بدترین پوشش راحت هستند در آلمان وکسی مزاحم آنها نمیشود که خانمهای بسیار محجبه در ایران آنقدر در معابر و محیط کار راحت نیستند

   15
   3
   1. پس چرا این همه به دلیل خشونت علیه زنان و دختران به خصوص در آلمان فرانسه و انگلیس تظاهرات می کنن .

    1
    4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا