خرید تور تابستان ایران بوم گردی

بیش از صدهزار تن کانسنگ طلا از معدن طلای هیرد در خراسان جنوبی استخراج شده است

روزنامه خراسان جنوبی نوشت: «معاون مالی و اداری مجتمع معدنی خراسان جنوبی از ثبت رکورد جدید تولید شمش در کارخانه طلای هیرد طی دی ماه امسال خبر داد و گفت: از ابتدای امسال بالغ بر۱۹۱ هزار تن کانسنگ طلا از معدن طلای هیرد استخراج شده است.

سعید سیستانی‌زاده در جمع خبرنگاران گفت: با همت و تلاش سرمایه‌گذار این معدن و در راستای جامع عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری و تحقق شعار رشد تولید در دی ماه امسال بالغ بر 28 کیلوگرم شمش در کارخانه طلای هیرد تولید شده است؛ این میزان شمش تولیدی نسبت به ماه‌های گذشته رکورد شکنی‌های جدید را نشان می‌دهد.

به گزارش تسنیم، معاون مالی و اداری مجتمع معدنی خراسان جنوبی تصریح کرد: متوسط تولید ماهانه این کارخانه در سال جاری 13 کیلوگرم بوده که این رقم در دی ماه امسال بالغ بر 115 درصد افزایش داشته است.
او به برنامه تولید کارخانه طلای هیرد اشاره کرد و افزود: برنامه تولید این کارخانه در 10 ماهه سال جاری 114 کیلوگرم شمش بوده است.

سیستانی‌زاده خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تولید 151کیلوگرم در 10 ماهه امسال بیش از 132 درصد این برنامه محقق شده است.
معاون مالی و اداری مجتمع معدنی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت بالغ بر191 هزار تن کانسنگ طلا از معدن طلای هیرد استخراج شده است، گفت: از این میزان به طور میانگین روزانه 750 تن وارد چرخه فرآوری می‌شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا