خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر»

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران گفت: با رایزنی‌های صورت‌گرفته توسط ما و فدراسیون توانستیم قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.

پایگاه خبری تحلیلی زاهدنیوز نوشت: «مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران بیان کرد: هواداران تیم ملی به‌عنوان یار دوازدهم تیم ملی از ابتدای بازی‌های جام ملت‌های آسیا با تمام توان همراه و مشوق تیم ملی در قطر بودند و توانستند به بهترین شکل از تلاش جانانه و غیرت این بازیکنان حمایت کنند.

او با اشاره به اخباری درباره حواشی فروش بلیت بازی ایران و قطر افزود: باتوجه‌به بسته‌بودن سایت فروش بلیط بازی‌ها و همچنین عدم تخصیص ۸ درصدی بلیط بازی‌ها به کاروان ایران طبق قوانین فیفا، از لحظه اعلام خبر اختصاص تنها یک هزار بلیت به تماشاچیان ایرانی پیگیر حل موضوع از مسئولان ارشد قطری بودیم.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که صورت گرفت از سوی مسئولان عالی‌رتبه قطری اعلام شد که این موضوع حل خواهد شد و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

او خاطرنشان کرد: براین‌اساس باتوجه‌به قول مساعد مسئولان عالی‌رتبه قطری، طرف‌داران و هواداران پرشور ایرانی که از سراسر دنیا به قطر آمده‌اند می‌توانند برای تشویق تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه حضور پیدا کنند.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران متذکر شد: تاکنون دولت قطر همکاری‌های بسیار خوبی را با کانون‌های هواداری تیم ملی فوتبال ایران داشته است که پرشور شدن جو ورزشگاه‌ها را در پی داشت.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا