خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آخرین خبرها از لیست «صدای ملت» علی مطهری

رئیس ستاد انتخابات لیست صدای ملت درباره‌ی آخرین وضعیت این فهرست انتخاباتی که جمعی از میانه‌روها به سرلیستی علی مطهری در آن حضور دارند گفت: فردا با سی نفری که در لیست حضور دارند جلسه‌ای خواهیم داشت و صبح پنجشنبه از لیست رونمایی خواهد شد.

اسماعیل دوستی در گفت‌‌وگویی با خبرنگار انصاف نیوز گفت: لیست صدای ملت آماده شده و فردا شب با سی نفری که در این فهرست حضور دارند جلسه خواهیم داشت و پنج‌شنبه صبح نیز از لیست رونمایی می‌شود. در این فهرست نیروهای معتدل اصولگرا و اصلاح‌طلب حاضر هستند و در صحنه‌ی انتخابات با این فهرست که فهرستی قابل قبول است حضور خواهیم داشت.

او در ادامه با بیان اینکه «فضای انتخابات همچنان سرد است»، گفت: بنا برنظرسنجی‌ها مشارکت انتخاباتی در شهر تهران تا الان حدود ۱۵ درصد و در استان تهران نیز ۲۲ درصد است اما امیدواریم که در روزهای آینده این درصد افزایش پیدا کند. با توجه به وفاداری مردم به ایران و انقلاب این امیدوار وجود دارد که درصد بیشتری در انتخابات حضور داشته باشند.

آقای دوستی با تاکید بر اینکه فصل مشترک افراد حاضر در لیست صدای ملت، اعتدال و میانه‌روی است، گفت: اگر یک فراکسیون اقلیت همچون آنچه در مجلس پنجم شاهد بودیم شکل بگیرد می‌تواند در مجلس بسیار اثرگذار باشد و زمینه را برای ایجاد تحولاتی در انتخابات ریاست جمهوری فراهم کند.

انتهای پیام

بانک صادرات

پیام

  1. بایدبه افراد اقتصادی که فعالیت تجاری و بازرگانی داشتن از هرطیفی رای داد تا مجلس بتونه گامی بلند در جهت بهبود اقتصادبرداره نه چهره های امنیتی و نظامی که تنهاهنرشون یک عمر نان بری و زیراب زنی ملت به عناوین مختلف بوده ،کسی که نان حتی یک نفررابه هرعنوان و هرتوجیهی در طول زندگی بریده باشه نباید اجازه داد به کرسی مجلس بشینه چراکه هیچ وقت نمی تونه دغدغه نان مردم را داشته باشه

    1
    5
    1. قشر خاکستری که به لیست صدای ملت رای می‌دهند برای وزن کشی وجایگاه اجتماعی اصلاح طلبان خیلی شاخص مهمی است ۱۵ درصدی که حتما رای می‌دهند پایگاه اصولگرایان ذینفع از شرایط موجود است حتی اگر اگر ۱۰ درصد مخالفان شرایط کنونی مجاب شوند به این لیست رای دهند آنها پیروز انتخابات تهران می‌شوند گرچه خیلی در شرایط تاثیر گذار نیستند همانند مجلس ششم ودهم اما از تشکیل مجلسی مانند مجلس کنونی یا بدتر از آن بهتر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا