خرید تور تابستان ایران بوم گردی

از عکس ایرج و علی دایی کنار هم تا بستری شدن «دکی هیپاپولوژیست»

سه خبر مربوط به حوزه موسیقی که یک خبرنگار این حوزه در کانال خود منتشر کرده است. شامل پخش شدن عکسی از علی دایی در کنار ایرج خواجه امیری، بستری شدن هیپاپولوژیست که به «دُکی» یا دکتر رپ فارس معروف است و جلوگیری از اجرای کنسرت حیدو هدایتی است.

به گزارش کمجله انصاف، بهمن بابازاده در کانال خود نوشت:

🔹 ممانعت از اجرای «حیدو هدایتی» در فستیوال کوچه بوشهر

شب گذشته در مراسم افتتاحیه سومین دوره از فستیوال کوچه در بوشهر از اجرای «حیدو هدایتی» به دلایل نامعلوم ممانعت به عمل آمده است.
این خواننده جنوبی در واکنش به عدم اجازه برای اجرای زنده اش در شرایطی که حتی «ساوندچک» نیز انجام شده بود، نوشت: «
خیلی شوق داشتیم که بعد از مدتها قرار است در بوشهر قشنگ اجرا کنیم. هرکدوم از بچههای بند مسافت زیادی رو طی کردیم تا خودمون رو به محل اجرا برسونیم. من از ،قشم سهند از تبریز فاضل و آرش و امیر از بندرعباس به محل اجرا رسیدیم ساند
چک ،کردیم و وقتی می خواستیم به روی استیج بیایم به من اعلام شد اجرا لغو شده… غمگینم که نتونستیم در بوشهر به روی صحنه بریم و بیشتر از همه غمگینم که مادرم سیصد كيلومتر تا اینجا اومده بود و دم در کسانی بودند که گفتند از کرمانشاه، اردبیل، تهران رشت و اصفهان تا اینجا اومدند. من از صمیم قلب پوزش میطلبم امیدوارم به زودی با هم بخونیم و یاد خونه بيفتيم… به امید دیدار و شوق حضور/ حیدو هدایتی».
این در شرایطی ست که پیگیری ها حکایت از این دارد که نام این خواننده در بین اجراها اصلا نبوده و مجوزی برای اجرای این خواننده صادر نشده است و ظاهرا برخی ناهماهنگی ها از سوی برگزار کنندگان فستیوال، باعث این ماجرا شده است.
فستیوال «کوچه» 2 الی 8 اسفند در بوشهر برگزار میشود.


🔹«هیپ هاپولوژیست» (خواننده رپ) اُوردوز کرد و در آی سی یو بیمارستانی در شمال کشور بستری شد

مجله انصاف، یکی از سرویس های انصاف نیوز است که به خبرهای غیرسیاسی می پردازد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا