خرید تور تابستان ایران بوم گردی

گوینده جمله «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» رد صلاحیت شد!

خبرآنلاین نوشت: شنیده‌ها حاکی از ردصلاحیت منصوره معصومی اصل، صاحب نظریه «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست» توسط شورای نگهبان است.

آنگونه که باشگاه خبرنگاران جوان روایت کرده، شنیده‌ها حاکی از آن است منصوره معصومی اصل که سابقه کاندیداتوری در ادوار پیشین انتخابات مجلس را دارد، برای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس داوطلب شده بود اما ردصلاحیت شده است‌.

خبر تازه درباره خالق «مملکت مال حزب‌اللهی‌هاست»

منصوره معصومی اصل از چهره‌های اصولگرا که تمایل دارد راه شهرت سیاسی را از مسیر جنجال طی کند، به خاطر سخنانش در یکی از برنامه‌های صداوسیما توجهات را به خود جلب کرد. ادبیاتی که از قضا به اصولگرایانی چون حسن عباسی و رائفی پور نزدیک است. البته اندکی جستجو درباره سابقه منصوره معصومی اصل مشخص می‌شود که او در سودای رسیدن به کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی بود

معصومی اصل در گفتگوی تلویزیونی خود گفته بود: چرا ابطحی و آذری جهرمی را به تلویزیون دعوت می‌کنید؟ این مملکت مال حزب اللهی‌هاست! همین سخنان او هم باعث شد تا در شبکه‌های اجتماعی سوژه شود و برخی فعالان سیاسی نیز درباره او صحبت کنند. واکنش گسترده به سخنان منصوره معصومی اصل از سوی طیف‌های سیاسی و اجتماعی مختلف بر تلاش عجیب وی برای رسیدن به شهرت صحه می‌گذاشت.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا