خرید تور تابستان ایران بوم گردی

احزاب ندا و اعتماد ملی ادعای خبرگزاری دولت درباره جدایی از جبهه اصلاحات را رد کردند

سخنگوی حزب ندای ایرانیان در خصوص برخی تحلیل‌ها در مورد جدا شدن حزب ندا از جبهه اصلاحات گفت: حزب ندای ایرانیان، و احزاب کارگزاران و اعتماد ملی بنای جدایی از جبهه اصلاحات را ندارند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سعید نورمحمدی در گفتگویی بیان اینکه اگر نقدی به رویکردهای جبهه اصلاحات داریم، باید تلاش کنیم از درون آن را اصلاحی کنیم، اظهار داشت: نمی شود که به اصلاح قدرت سیاسی باور داشته باشیم ولی درون جریان خودمان به دنبال اصلاح نباشیم و برخوردهای قهری انجام دهیم. همان طور که نمی شود قائل به گفتگو با آمریکا باشیم ولی گفتگو با جریانات رقیب و نهادهای حاکمیتی را رها کنیم.

بنابر روایت ایرنا، سخنگوی حزب ندای ایرانیان در خصوص برخی تحلیل‌ها در مورد جدا شدن حزب ندا از جبهه اصلاحات گفت: حزب ندای ایرانیان با وجود انتقادات جدی که به جبهه اصلاحات دارد همچنان عضو این جبهه سیاسی است و بنای جدا شدن از آن را ندارد.

نورمحمدی تاکید کرد: حزب ندای ایرانیان، و احزاب کارگزاران و اعتماد ملی بنای جدایی از جبهه اصلاحات را ندارند.

محمدصادق جوادی حصار، سخنگوی حزب اعتمادملی خبر جدایی این حزب از جبهه اصلاحات را تکذیب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدعلی وکیلی، مدیرمسئول روزنامه ابتکار و نماینده سابق مجلس در گفت‌گویی با خبرگزاری ایرنا از جدایی حزب‌های اعتمادملی، کارگزاران و ندای ایرانیان از جبهه اصلاحات خبر داده است که در گفت‌وگوی سخنگوی حزب اعتمادملی با اعتمادآنلاین جوادی حصار این خبر را به شدت تکذیب کرد.

بنابر گزارش اعتمادآنلاین، سخنگوی حزب اعتمادملی درباره گفت‌وگوی وکیلی اعلام کرد که یا خبرگزاری برداشت اشتباه از صحبت‌های ایشان کرده است یا خود آقای وکیلی از اخبار موجود برداشت اشتباه کرده‌اند.

جوادی حصار در ادامه تاکید کرد که حزب اعتمادملی همچنان عضو جبهه اصلاحات است.

او همچنین درباره تحرکات انتخاباتی این حزب گفت: درباره انتخابات در شهر تهران با توجه به مصوبه جبهه اصلاحات حزب اعتمادملی لیستی ندارد و فقط از اقدامات، تلاش‌ها و لیست «صدای ملت» که توسط آقای علی مطهری تدوین شده است حمایت و تقدیر می‌کند.

سخنگوی حزب اعتمادملی در ادامه درباره شرایط اعضای تایید صلاحیت شده این حزب در شهرستان‌ها هم توضیح داد: در شهرستان‌ها با رعایت مصوبات جبهه اصلاحات از افرادی که عضو حزب اعتمادملی هستند و تایید شده اند و همچنین افراد مستقل و اصلاح‌طلب لیستی تهیه و از آن حمایت خواهد شد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا