خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آخرین فرصت انصراف از نامزدی | ۷۲ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری

رئیس ستاد انتخابات استان زنجان گفت: بر اساس قانون جدید انتخابات مهلت انصراف از نامزدی انتخابات مجلس ، ۷۲ ساعت قبل از آغاز رأی گیری یعنی ساعت ۸ روز سه شنبه ۸ اسفند و با مراجعه به فرمانداری‌های مرکز حوزه انتخابیه خواهد بود و بعد از آن درخواستی ثبت نمی‌شود.

سایت همدلی‌زنجان نوشت: «ابوالفضل رفیعی با اشاره به اینکه طبق قانون جدید انتخابات و در چارچوب قانون شفافیت تامین منابع مالی فعالیتهای انتخاباتی، سقف مشخصی برای هزینه های انتخاباتی نامزدهای حوزه های انتخابیه مختلف تعیین و در سامانه مربوطه بصورت پیش فرض تعریف شده و توسط مراجع ذیصلاح رصد می شود گفت: تخلفات مربوطه حتی پس از پایان انتخابات قابل پیگیری است و مجازات‌هایی همچون محرومیت از نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز پیش بینی شده است.

رئیس هیئت استانی بررسی تبلیغات زنجان با تاکید بر اینکه نحوه تبلیغات نامزدها نیز در حال رصد است گفت: برای رعایت قانون و نیز تحقق عدالت تبلیغاتی، امحای تبلیغات غیرمجاز با مدیریت فرمانداران، بخشداران و هیئت های اجرایی ذیربط، در حال انجام است.

رفیعی با بیان اینکه ۹ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از تائید درهیئت های اجرایی و ۱۸ نامزد پس از اعلام نظر نهایی شورای نگهبان در حوزه‌های انتخابیه استان زنجان تا کنون انصراف داده اند گفت: از این تعداد ، ۱۸ نفر از حوزه انتخابیه زنجان – طارم ؛ ۱ نفر ابهر – خرمدره – سلطانیه ؛ ۱ نفر خدابنده و ۷ نفر ماهنشان – ایجرود می باشند.

او با بیان اینکه تا امروز تعداد ۲۳۹ نامزد قرار است برای تصاحب ۵ کرسی در استان زنجان با هم رقابت کنند گفت: از این تعداد را ۲۱۲ نفر آقایان و ۲۷ بانوان تشکیل می دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان گفت: طبق توافق وزارت کشور با شورای نگهبان ، درتمامی حوزه های انتخابیه استان زنجان انتخابات به صورت نیمه الکترونیکی خواهد بود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. خنده دار شده. به زور نگهت میدارن حتی اگه بدونی رای نداری یا بخوای کمتر هزینه کنی یا به نفع کاندیدای اصلح تر از خودت انصراف بدی،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا