خرید تور تابستان ایران بوم گردی

یک اصولگرا: استعفای محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه منطقی نبود

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: استعفای محمد مصدق معاون اول قوه قضاییه یک کار منطقی نبود.

جواد منصوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به استعفای حجت الاسلام مصدق معاون اول قوه قضائیه با اشاره حواشی ایجاد شده پیرامون این موضوع گفت: به نظر من این استعفا کار منطقی نبوده است و ایشان به صراحت از کار فرزندانشان تبری جسته‌اند و همین کافیست.

وی افزود: نباید که به خاطر حرف مردم یا بعضی اتهامات و دروغ‌های بیجا، ایشان چنین کاری را می‌کردند مسئله این است که مسئولین ما باید کارشان را درست انجام دهند دقیق انجام دهند و طبق قانون انجام دهند و از دروغ‌هایی که در رسانه‌ها و محافل و مجالس مختلف گفته می‌شود نگران نباشند.

وی در ادامه گفت: این صحبت‌ها هیچ وقت تمام نمی‌شود شما گمان می‌کنید ایشان که استعفا دادند افرادی که اهل دروغ افترا تهمت هستند، دیگر این اقدامات را انجام نمی‌دهند؟ یقیناً انجام خواهند داد.

عضو شورای مرکزی جمعیت وفاداران انقلاب تصریح کرد: شاید ایشان خواستند که امکان شایعه‌سازی و دروغ گفتن را از بین ببرند اما معمولاً کسانی که می‌خواهند شائبه‌سازی کنند به این مسائل توجه نمی‌کنند.

وی افزود: شما ملاحظه بفرمایید یک مسئله کوچک در کشور اتفاق می‌افتد، تمام مسائل کنار می‌گذارند و آن یک مسئله را که کاملاً فرعی، جزئی یا مقطعی بوده است را روزها به عنوان یک مسئله ملی، کش می‌دهند.

منصوری خاطرنشان کرد: حساب پدر را باید از حساب پسر جدا کرد و نباید گناه پسر را به پای پدر نوشت، البته اگر در گذشته پدر متوجه شده باشد که این‌ها دارند از موقعیت او سوء استفاده می‌کنند و کاری نکرده است جای توبیخ را دارد ولی اگر پدر در کار دخالت نکرده باشد و شریک جرم نباشد، تبرئه است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. نمی دانم اصلا با این بگیر و ببندی که راه انداخته اید برایتان پیام می دهد یا خیر ؟
    برادران ، مگر قرار است هرکس نظری به شما اعلام کرد شما هم فوری در سایت وارد کنید که لازم است همه زندگی طرف را بدانید ؟ اجازه بدهید عده ای هم به عنوان ناشناس بتوانند نظرشان را به شما منعکس کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا