خرید تور تابستان ایران بوم گردی

چالوس شنبه یک‌طرفه می‌شود

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا از ترافیک سنگین در برخی محورهای مواصلاتی در کشور خبر داد و اعلام کرد: اکنون ترافیک سنگین در برخی جاده‌های کشور مشاهده می‌شود. به همین منظور فردا، صبح شنبه جاده چالوس و آزادراه تهران شمال در مسیر شمال به جنوب یکطرفه می‌شود.

سایت تیتر قزوین به نقل از پایگاه خبری پلیس نوشت: «با توجه به یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال، مسیر شمال به جنوب، تردد همه وسایل نقلیه از این محور تا اطلاع بعدی ممنوع است.

بر اساس اعلام مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا، اکنون ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) محدوده تونل شماره 12حدفاصل تونل شماره 17 تا شهرستانک و تونل البرز تا انتهای آزادراه و ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه وجود دارد.

همچنین ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های پیست آبعلی، لاسم و آب اسک مشاهده می‌شود. تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین – رشت مسیر (رفت و برگشت) نیز برقرار است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور فراجا اعلام کرد: اکنون محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است اما بر اساس اطلاعات موجود درباره آخرین وضعیت جوی، بارش باران در برخی از محورهای استان اردبیل گزارش شده است.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا