خرید تور تابستان ایران بوم گردی

بیانیه بسیج دانشگاه تهران درباره ماجرای آیت الله صدیقی

بیانیه بسیج دانشگاه تهران درباره ماجرای آیت الله صدیقی را به نقل از کانال تلگرامی این تشکل دانشجویی در ادامه می‌خوانید:

🔷 بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران پیرامون اخباری مبنی بر زمین‌خواری در محله ازگل

▫️ چگونه ممکن است بعد از هشدار رهبری، ائمه جمعه هنوز مشغول فعالیت‌ اقتصادی باشند؟! آیا سوءاستفاده برخی نزدیکان و فرزندان ائمه جمعه از این فعالیت‌ها را ندیدند؟! تا چه زمانی بناست برخی بیوت علما ساده‌اندیشانه به برخی از افراد ظاهر الصلاح اعتماد کند و در نتیجه این اعتماد، چهره انقلاب اسلامی خدشه‌دار شود؟

▫️ باتوجه به تاکیدات رهبری بر اهمیت حفظ منابع طبیعی، با چه منطقی درختان باغ ۴٢٠٠ متری قطع شده‌اند؟

▫️ افشای مواردی از این قبیل سوالی را در اذهان عمومی ایجاد می‌کند که نهادهای نظارتی دقیقا مشغول چه فعالیتی هستند؟

▫️ بسیج دانشگاه تهران با توجه به وجود ابهامات متعدد در ماجرا زمین‌خواری در محله ازگل، از نهادهای نظارتی خواستار است همانگونه که حجت‌الاسلام صدیقی اعلام کرده‌اند، بدون در نظر گرفتن مقام افراد به این پرونده ورود کند و ضمن برخورد قاطعانه با متخلفین، مراتب گزارش تخلف را صورت شفاف و فوری در اختیار رسانه‌ ها قرار دهد.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. ای کاش در کشور یک جنبش و حرکتی به نام رفع فساد و مفسده مسئولین به راه بیافتد و همه جوانان و بسیجیان انقلابی خودجوش و آتش به اختیار به دنبال سرنخ ها و اسناد مثبته در خصوص فسادهای که در مملکت توسط بعضی از مسئولین و دست اندرکاران نظام بوجود آمده و یا در شرف است باشند و با اعلام در شبکه های مجازی و تریبونهای در اختیار مانند مدارس، مساجد و دیگر رسانه های در اختیار خود نهضت مبارزه با مسئولین فاسد را راه بیاندازند، اگر رهبری میخواهد این موضوع ریشه ای حل شود باید این اختیار را به جوانان انقلابی و بسیجی بدهد زیرا ظاهرا” عده ای در صدد سوء استفاده از جایگاه خود و غارت کشور هستند و میخواهند از قافله عقب نیافتند، متاسفانه سازمانها و نهادهای نظارتی منفعل شده و رسانه ها هم یا بی تفاوت هستند یا نگران از نان زن و بچه.

    4
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا