خرید تور تابستان ایران بوم گردی

حضور سرزده‌ی اژه‌ای در مساجد تهران

وبسایت پارسینه نوشت:

حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای نه فقط امروز، دوم‌ فروردین ماه، که روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ و اول فروردین ۱۴۰۳ را هم بین نمازگزارانی در مساجدی در غرب، جنوب و شمال تهران بوده و پس از اقامه نماز تا ساعتها مشکلات آن‌ها را مورد بررسی قرار داده است.

رئیس قوه قضاییه ظهر روز دوم فروردین با حضور در مسجد جامع لویزان ضمن به جا آوردن نماز جماعت ساعتی پای حرف مردم نشست و مشکلات مطرح شده از سوی نمازگزاران را استماع و دستورات مقتضی را صادر کرد.

پیگیری‌ها برای دستیابی به برنامه رئیس قوه قضاییه به منظور حضور در مساجد در ایام تعطیلات تاکنون به نتیجه‌ای‌ نرسیده است و در تماس با یکی از اعضای دفتر رئیس قوه قضاییه این فرد عنوان کرد برنامه روزهای گذشته هم مطابق برنامه از پیش تعیین شده نبوده است.

وی ادامه‌ داد: برنامه‌ حجت الاسلام‌ والمسلمین اژه‌ای برای حضور در مساجد برنامه از پیش تعیین شده نیست و وی از قبل برای حضور در مسجد خاصی برنامه ریزی نمی‌کند و به‌ همین دلیل است که تشریفاتی برای این منظور در نظر گرفته نمی‌شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. آقای اژه ای روستاهای استان البرز که خارج از بافت هستن اجازه بدهید اداره گاز به خارج از بافت انشعاب بدهد یا سر زده تشریف بیاورید از نزدیک مشاهده بفرمایید روستای ارنگه ابتدای جاده چالوس

  1
  1
 2. …اینکه حضرت اژه ای سخنی ازفساد متعلق به بستگان معاونش مصدق نگوید،،وشیخ البکاءخطیب جمعه را بعنوان ثقل دستگاه قضا،،،تشریح نکند،،جای تامل است ونگرانی….

 3. شهید بهشتی وقتی رییس دستگاه قضا بود و رفته بود یزد دید کاروان خوروهای پلیس و امنیتی تو خیابون دارند اسکورتش می کنند دستور داد همه بروند دنبال کارشون. گفت ما انقلاب کردیم که بین مردم و مثل مردم باشیم. اگه غیر این باشه یه تاج شاهی رفته و جاش یه عمامه آخوندی گذاشتیم. خدا رحمتشون کنه. الان مبانی انقلاب و امام را خیلی خدانشناس ها تغییر دادند و به جایی رسیدیم که وقتی اژه ای میره سرزده مسجد نعوذ باالله انگار امام زمان رفته. اینقدر برامون تعجب آوره. تازه مسولین دارند می فهمند که چجوری باید رفتار می کردند.

 4. اکثر مسولین ما هنوز تعریف درستی از مردمی بودن ندارند. مردمی بودن مثلا یعنی یه دادستان بره صف نانوایی مثل بقیه مردم نون بخره و بره داخل بازار خرید کنه. تا مردم ببیننش و باهاش درد دل کنند و حرف بزنند. اون دادستان هم از محیط پیرامونش درک درستی پیدا کنه. اگه این طوری شد اون وقت مردم مسولین خودشون را دوست دارند و باهاشون برای هر اقدامی همراه میشن. اما مسولین ما اگه جایی هم میرن با تشریفاتی می رن که مردم رنجور ما جرات نمی کنند حتی نزدیکشون بشن‌‌. باز هم اژه ای گرم که رفته مسجد بدون تشریفات

 5. ما مردمی ساده لوح هستیم و با خروس قندی …….این هم شد روش حل مشکلات مردم وقتی سیستمی فاسد باشد اصلاحش امکان‌پذیر نیست مثل سرطان آن هم متاستاز
  مشکلات مردم را اگر بعد از ۴۵ سال نفهمیدید به بعد هم نخواهید فهمید مگر می‌شود مشکلاتی که خودتان برای مردم درست کردید را نشناسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا