خرید تور تابستان ایران بوم گردی

زیباکلام: شاهزاده رضا پهلوی عددی نیست

باشگاه خبرنگاران صداوسیما، ویدئویی از صادق زیباکلام تحلیلگر سیاسی منتشر کرده که او به عملکرد رضا پهلوی و مسیح علی‌نژاد انتقادی را مطرح می‌کند.

او در این ویدئو می‌گوید:

* خانم علی‌نژاد، دختر بسیار جاه طلبی است و متاسفانه سواد چندان سیاسی ندارد. من از او سخنرانی یا نوشته‌ای ندیدم که یک مقدار پختگی سیاسی از او نشان بدهد. دری به تخته‌ای می‌خورد ایشان می‌آید کنار شاهزاده و آن هفت نفر می‌نشیند، هنگامی که یک مرتبه رضاپهلوی از آن جلسه بیرون آمد، علی‌نژاد را یک شبه با جرثقیل بالا بردند.

* من اگر به جای شاهزاده بودم، سعی می کردم که بیشتر به جای آنکه شبیه علینژاد صحبت کنم، مانند نلسون ماندلا و گاندی الگو می گرفتم. به جای به کار بردن فحاشی با انسان ها دیالوگ برقرار کنم اما او می خواهد رفتار پوپولیستی خود را از دست ندهد. هیچ عمل شاهزاده، در جهت باز کردن جایی در داخل کشور نیست، نه جایی در میان اپوزیسیون است و نه در میان روشنفکران و دانشجویان.

*من هنوز ندیدم که شاهزاده پهلوی حرفی بزند، و ۴ نفر در داخل آن را تایید کنند چون می‌دانند او عدد و رقمی نیست. من نمی‌توانم پشت شاهزده‌ای بایستم که ادبیات او پر از فحاشی است، برای مشروطه ارزش قائل نیست و دموکراسی برای او یک شعار است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. اگه شاهزاده عددی نیست کامنت ها رو باز بزارید بینم عددی هست یا نیست ،بلایی که سر این کشور آوردین نتیجه عددهای شماست

  6
  7
 2. یعنی بفرض اگه الان رصا پهلوی درمسند قدرت مثلا پادشاه بود بازهم اینطوری بلبل زبونی میکردی یا برای عرص چاکری و دست بوسی ارزوی شرفیابی میکردی.؟

  4
  2
 3. ادبیات شاهزاده ولیعهد پر از فحاشی است؟ ایشان به چه بنی بشری و احدالناسی کوچک ترین فحشی داده است؟ فقط یک مورد مثال بزن.

  4
  3
 4. صادق جون
  سلام
  آقای خمینی 45 سال پیش به دولت بختیار گفت چرا وقتی مردم کسی را نمی خواهند مقاومت میکنید؟
  بماند که انتخابات غلط در 12 فروردین 57 فقط گفتن جمهوری اسلامی آری یا نه — و گزینه ی دومی نبود.

  حالا یه رفراندوم آزاد بگذارید ببینید مردم روحانیت رو میخوان یا پهلوی رو ؟؟

  5
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا