خرید تور تابستان ایران بوم گردی

خود وینیسیوس عامل حملات به اوست؟ / چند مورد از درگیری های لفظی و فیزیکی او

بازی دوستانه شب گذشته تیم‌های اسپانیا و برزیل در سانتیاگو برنابئو چندان دوستانه نبود و به لطف رفتارهای عجیب وینیسیوس جونیور حواشی عجیبی را هم به دنبال داشت.

به گزارش ورزش سه؛ در جریان این بازی که با تساوی 3-3 به پایان رسید بازیکنان دو تیم برخورد زیادی با یکدیگر داشتند و این حواشی در پایان بازی هم ادامه یافت. آلوارو موراتا، بازیکن اسپانیا، در طول این دیدار مورد انتقاد هواداران بود. تماشاگران حاضر در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با سوت‌های ممتد اعتراض خود را نسبت به این بازیکن نشان می‌دادند

موراتا که اکنون در اتلتیکومادرید حضور دارد پیش از انتقال به چلسی و یوونتوس، در رئال مادرید حضور داشت و بازیکن این تیم بود. او البته پس از انتقال به اتلتیکو مدام با رئالی‌ها کری‌خوانی داشته و به همین دلیل شب گذشته در ورزشگاه خانگی رئال مورد استقبال قرار نگرفت.

2004743
2004744

شماره 7 اسپانیا که از اعتراضات مداوم تماشاگران عصبانی شده بود در پایان بازی تصمیم گرفت به سمت سکوها برود و آن‌ها را به سکوت دعوت کند. در همین لحظه یکی از بازیکنان برزیل وارد این صحنه شد!

وینیسیوس جونیور، ستاره رئال مادرید، از روی نیمکت برزیل بلند شده و به سمت موراتا رفت تا با عصبانیت به او هشدار داده و این بازیکن را از رفتارش پشیمان کند. دخالت وینیسیوس موجب شد تا او با موراتا درگیر شود که دخالت نیمکت نشینان دو تیم مانع از درگیری فیزیکی بین این دو بازیکن شد.

ستاره رئال مادرید در طول بازی هم شیطنت‌هایی از خود نشان داد که گفته‌های خودش پیش از این بازی را تکذیب می‌کرد. او در نشست خبری وقتی با سوالی درمورد نژادپرستی مواجه شده بود، تایید کرد که فقط می‌خواهد فوتبال بازی کند و سپس اشک‌هایش‌ در پاسخ به این سوال مورد توجه قرار گرفت.

تصویری توسط تماشاگران این بازی از روی سکوها ضبط شده که نشان می‌دهد بدون دلیل خاصی وینیسیوس سعی داشته بازی دیشب را به جنجال بکشد. در این تصویر بازیکن برزیلی پیش از ارسال کرنر روی دروازه اسپانیا از پشت با دستش به آیمریک لاپورت ضربه می‌زند.

لاپورت بی‌خبر به پشت سر برمی‌گردد و وینیسیوس را به عقب هُل می‌دهد تا اعتراض خود به این برخورد بی‌دلیل بازیکن حریف را نشان دهد. این ویدیو به سرعت در فضای مجازی دست به دست شده و یکبار دیگر مواضع تند علیه وینیسیوس را تکرار کرده است.

2004746

یک صفحه کاربری در اکس (توییتر سابق) این ویدیو را با جمله “من فقط می‌خواهم فوتبال بازی کنم” با چند ایموجی گریه منتشر کرده تا وینیسیوس را مورد تمسخر قرار بدهد. نکته جالب اینکه این ویدیو به دست لاپورت هم رسیده است. مدافع تیم النصر عربستان این ویدیو را بازنشر کرده و او با نوشته “شاید او می‌خواهد برقصد” بازیکن رئال را مورد تمسخر قرار داده است

وینیسیوس طی ماه‌های اخیر در لالیگا مورد حملات نژادپرستانه طرفداران برخی تیم‌های اسپانیایی قرار گرفته و همواره معتقد است که بدون دلیل این اتفاق رخ می‌دهد اما ویدیوی منتشر شده جدید تایید می‌کند که اگرچه هرگونه توهینی نادرست و غیرقابل قبول است اما او در بروز خشم طرفداران و بازیکنان حریف چندان بی‌تقصیر هم نیست.


خبر ورزشی نوشت: اسپانیا و برزیل در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند ولی وینیسیوس جونیور با درگیری با بازیکنان اسپانیا جنجال به پا کرد.

وینیسیوس جونیور در دیدار دوستانه اسپانیا و برزیل که با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید، نقش مهمی ایفا کرد و برای همیشه به خاطر کنفرانس مطبوعاتی احساسی‌اش قبل از بازی در یادها خواهد ماند. با این حال، بازی او پر از حاشیه بود و درگیری‌های زیادی با بازیکنان اسپانیایی ایجاد کرد. خیلی از بازیکنان معتقد بودند که این وینیسیوس است که حاشیه‌سازی می‌کند و به دیگران حمله می‌کند، مانند خوسه لوئیس چیلاورت که بعد از کنفرانس مطبوعاتی وینیسیوس به انتقاد از او پرداخت و خودش را مقصر اتفاقات دانست.

وینیسیوس که در کنفرانس مطبوعاتی گفته بود که فقط می‌خواهد فوتبال بازی کند، در این دیدار بارها با بازیکنان اسپانیایی درگیر شد، مانند لحظه‌ای که به دنبال آیمریک لاپورت رفت و او را هل داد و جنجال به پا کرد. ویدیوی این اتفاق به سرعت در فضای مجازی وایرال شد و لاپورت با بازنشر این ویدیو نوشت: «شاید فقط می‌خواست برقصد…؟»

حملات وینیسیوس به بازیکنان اسپانیا؛ او باید رفتارش را اصلاح کند!

آلوارو موراتا در طول بازی مورد انتقاد هواداران بود و تماشاگران با سوت‌های ممتد اعتراض خود را به او نشان می‌دادند. هنگامی که موراتا از بازی بیرون رفت، هواداران باز هم سوت زدند و موراتا به جمعیت واکنش نشان داد و آنها را تشویق به سکوت کرد ولی وینیسیوس سریعاً به سمت او رفت تا با او نیز برخورد کند. نیمکت‌نشینان هر دو تیم وارد عمل شدند و این دو نفر را از هم دور کردند. در پایان بازی خوسلو ماتو، هم‌تیمی‌اش در رئال مادرید، به سراغش رفت تا از او به خاطر رفتارهایش توضیح بخواهد. خوسلو هفته گذشته گفته بود که از وینیسیوس در نبرد علیه نژادپرستی حمایت می‌کند اما خودش هم باید رفتاهایش در زمین را اصلاح کند. وینیسیوس نیز این موضوع را تایید کرده بود.

در پایان بازی رودری هرناندس به موندو دپورتیوو گفت: «من واقعاً در همه دعواها درگیر نشدم. خیلی چیزها در خطر است و باید مراقب باشیم و در نهایت باید تلاش کنیم که از آسیب‌دیدگی جلوگیری کنیم.»

وینیسیوس با رفتارهای بدی که در این بازی از خود نشان داد سیل انتقادات را به سمت خود جاری کرد و باعث شد که خیلی‌ها او را مقصر شعله‌ور کردن آتش خشم هواداران بدانند.

حملات وینیسیوس به بازیکنان اسپانیا؛ او باید رفتارش را اصلاح کند!

ورزش سه در آبان 402 نوشت: دقیقه 28 ال‌کلاسیکو شاهد صحنه عجیبی بودیم، تنش لفظی چند ثانیه‌ای بین وینیسیوس و ژاوی.

وینیسیوس در یکی دو سال اخیر به دلیل درگیری هایش با بازیکنان و هواداران رقیب بارها سوژه رسانه بوده است. بازی فصل گذشته رئال در زمین والنسیا جدی ترین آنها بود. ستاره برزیلی رئال به خاطر سبک بازی اش بارها مورد توهین هواداران رقیب قرار گرفته و این کار او در بازی های بیرون خانه را سخت کرده است.

1946198
1946224

وینی امروز در دشوارترین بازی بیرون خانه فصل رئال در لالیگا برابر بارسا قرار گرفته و در دقیقه 28 بعد از اینکه داور برخورد او با آرائوخو را خطا نگرفت، معترض شد که با پاسخ ژاوی همراه بود. مربی بارسا تاکید داشت که روی او خطا نشده در حالی که وینیسیوس خلاف این عقیده را داشت. این تنش چند ثانیه ای اما بدون مشکل خاصی خاتمه یافت.

1946223
1946202
1946200

خبرورزشی در اردیبهشت 402 نوشت: وینیسیوس جونیور وینگر رئال‌مادرید در دیدار مقابل والنسیا به دلیل توهین‌های نژادپرستانه باعث توقف بازی شد و در دقایق پایانی هم با بازیکنان حریف درگیری پیدا کرد.

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا