خرید تور تابستان ایران بوم گردی

کانال حمید رسایی: نگران باشید! از رسایی انتظار دعوا با شما را داریم

کانال تلگرامی حمید رسایی، از منتخبان تندرو اصولگرا برای مجلس آینده، متنی را با تیتر «توهین و اتهام زنی مسعود پزشکیان (آتیش بیار اغتشاشات) به منتخب مردم تهران! / کام مردم رو تلخ نکنید!» به اشترام گذاشته است.

در ابتدای این متن به گفته‌ای از دکتر مسعود پزشکیان، یکی از منتخبین جریان میانه‌روها، اشاره شده که گفته «اگر رسایی وارد هیئت رئیسه شود باید تأسف خورد چرا که اینان فقط دعوا بلدند و بداخلاقی…»

متن این یادداشت در واکنش به موضع پزشکیان در پی می‌آید:

«علی رغم تاکیدات مکرر رهبر انقلاب مبنی بر رعایت اخلاق و تلخ نکردن فضای سیاسی کشور، مسعود پزشکیان که اخیرا حمایت اصلاح‌طلبان مجلس دوازدهم از ریاست قالیباف رو هم اعلام کرده در گفتگو با یکی از رسانه‌ها در نهایت بی‌اخلاقی مجدداً به منتخب مردم تهران توهین کرده و اتهام زده اما جالبه که در همین مصاحبه از اخلاق هم دم زده!

الان هم کافیه فقط حمید رسایی به این بی اخلاقی و اتهامات زده شده پاسخ بده اونوقته که رسانه‌های پروژه بگیر قالیبافچی و اصلاحاتچی با دهها ترفند و تیتر رسانه‌ای، حمید رسایی رو نماینده جنجالی و شروع کننده دعوا معرفی کنن!

مثل دفعه قبل که روزنامه جوان اهانت و دروغ رو در مورد رسایی شروع کرد خبرگزاری تسنیم بازنشر داد و خبرگزاری فارس هم دامن زد اما وقتی حمید رسایی فقط در چند خط جواب تهمت‌های زده شده به خودش رو داد به ایشون انگ نماینده جنجالی و تفرقه انداز و… زده شد و طوری وانمود کردن که نوک پیکان فرمایش آقا ایشون بودن و متاسفانه بعضی دوستان هم تحت تاثیر همین جو رسانه‌ای ایجاد شده بدون رعایت تقوا این جمله رو تکرار کردن!

اینکه هنوز حمید رسایی هیچ اظهار نظری درباره کاندیداتوری برای ریاست مجلس نداشته، اما به دلیل تأثیرگذاری و موثر بودن در اذهان مردم و حتی منتخبان مجلس دوازدهم، از جمله گزینه‌های اصلی در مقابل قالیباف شمرده میشه نکته حائز اهمیتی هست که امیدواریم سایر نماینده‌های بیطرف در انتخاب هیئت رییسه این مطلب رو مدنظر قرار بدن و اسیر نام و روال غلط قبل نشن و در نظر داشته باشن که وقتی امثال پزشکیان نسبت به دور قبل ریزش رای ۱۵۰۰۰ تایی داشته و امثال قالیباف هم با ریزش رای ۸۰۰ هزارتایی نسبت به دور قبل مواجه شده درحالیکه حمیدرسایی با افزایش بیش از ۲ برابری رای نسبت به دور قبل یعنی ۴۸۰ هزار رای به مجلس راه پیدا کرده معناش این هست که مردم دنبال یک تغییر اساسی هستن که باید در زمان انتخاب هیات رییسه مورد توجه قرار بدن تا خواست مردم محقق بشه و امید به تغییر اساسی و سازنده در مردم همچنان زنده بمونه!

اما درنهایت جناب آقای پزشکیان اتفاقا ما بچه انقلابیها از امثال حمید رسایی انتظار دعوا با امثال شما دانه درشت‌هایی که باعثان و بانیان وضع موجود هستید و به صندلی قدرت چنگ زدید رو داریم و با همین امید از ایشون حمایت کردیم.

برخورد با دانه درشت‌های حامی اغتشاشات قطعا راحت و بدون چالش نخواهد بود اما یقین داریم حمید رسایی مرد این میدان هست و قطعا موفق هم خواهد شد بنابراین نگرانی شما و امثال شما بجاست.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. اقای رسایی پزشکیان هم که نگوید مردم شما را و رویکردتان را خوب میشناسند چیزی که عیان است چه حاجت به کتمان ؟ایشان هم که نگویند همه شما رو به تفرقه پراکنی نفرت و خشونت پراکنی در جامعه میشناسند

    7
    1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا