خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«رانندگان قانونمند کرمان در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند»

رئيس پليس راه شمال استان از اجراي پويش اجتماعي «نه به تخلف رانندگي در سفرهاي نوروزي» به همراه اعطاي جوايز به رانندگان قانونمند خبر داد.

به گزارش گلدشت کرمان، «سرهنگ علي رضايي در تشريح اين خبر گفت: در راستاي بهره گيري از ظرفيت هاي اجتماعي براي مشارکت کاربران ترافيکي در حوزه رعايت دقيق مقررات و کاهش تصادفات در سفرهاي نوروزي پويش اجتماعي طرح نه به تخلف در بازه زماني ۲۵ اسفندماه ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردين۱۴۰۳ اجرا مي شود.

او افزود: عنوان کلي اين طرح ”نه به تخلف رانندگي در سفرهاي نوروزي” و شعار آن ”سالم برگرديم” در نظر گرفته شده است و عموم شهروندان و رانندگان مي توانند شماره پلاک خودروئي که در ايام نوروز پيمايش جاده اي داشته و فاقد تخلف مي باشد را به شماره ۰۹۹۹۹۵۴۳۰۳۶در پيام رسان هاي سروش و ايتا ارسال نمايند تا پس از بررسي توسط مرکز اجرائيات راهور فراجا مشمول قرعه کشي و دريافت جوايز شوند.

رئيس پليس راه شمال استان تصريح کرد: براي اين پويش پوستري نيز طراحي شده که به منظور اطلاع رساني و مشارکت حداکثري شهروندان در حوزه هاي رسانه اي و فضاي مجازي، جرايد و تبليغات محيطي منتشر مي شود تا ان شاء الله شاهد مشارکت حداکثري در اين پويش و رعايت دقيق مقررات عبور و مرور در همه محورهاي درون و برون شهري باشيم.»

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا