خرید تور تابستان ایران بوم گردی

اسامی شهدای حمله «جیش العدل» اعلام شد

اسامی شهدای حمله «جیش العدل» به چابهار و راسک اعلام شد که بر اساس آن عباسعلی میر و مسلم کریمی از مأموران کلانتری ۱۱ چابهار، ستوان محسن حسین‌نیا از مأموران دریابانی چابهار و همچنین استواردوم جواد جهان بیگی از مرزبانان راسک جان خود را از دست دادند.

خبرگزاری فارس نوشت: سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی پلیس در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته تا امروز که درگیری نیروهای پلیس با عوامل تروریستی ادامه داشت، اظهار داشت: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با ،شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.

وی گفت: در حادثه‌ تروریستی دریابانیِ چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند.

سردار منتظر المهدی تصریح کرد: دو تروریست‌ در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله کرده که پس از عدم موفقیت به آپارتمان های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگان‌گیری نمودند که با حضور واحدِ تخصصی ِ رهاییِ گروگان پنج خانواده‌یِ دربند آزاد شدند.

وی ادامه داد: واحدهای مبارزه با تروریسم فراجا با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند که خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این دو حادثه‌ سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس به شهادت رسیدند.

سخنگوی پلیس گفت: همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند.

وی در خاتمه خطاب به تروریستهایی که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند گفت: بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد.

گفتنی است شب گذشته گروهک تروریستی به مقرهای سپاه و فراجا در چابهار و راسک حمله کردند.

در این درگیر‌ی‌ها تاکنون چهار مأمور پلیس به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

عباسعلی میر و مسلم کریمی از مأموران کلانتری ۱۱ چابهار، ستوان محسن حسین‌نیا از مأموران دریابانی چابهار و همچنین استواردوم جواد جهان بیگی از مرزبانان راسک از جمله شهدای پلیس در این درگیری تروریستی تا این لحظه هستند‌.

بانک صادرات

یک پیام

  1. اینجا ازغزه بدتر حداقل اونجا دشمن معلومه اینجا چی بعد مردم ایران میگن ایران جنگ طلبه پس چرا مابمیریم بچه های ماشهید شدن لعنت به هرکسی که باعث این جمله ها است و لعنت به کسانی که مردم خود رامیفروشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا