خرید تور تابستان ایران بوم گردی

۱۰۰ کیلوگرم تریاک در یک خودرو در پوشش سفر نوروزی کشف شد

جانشين فرمانده انتظامي استان از كشف نزديک به 100 کيلوگرم ترياک از يک دستگاه سواري کوئيک با 3 قاچاقچي در عمليات ماموران پليس استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری عصر قزوین، «سرهنگ داود عبدالمالکی در تشریح این خبر گفت: در راستای تشدید اقدامات انتظامی و برخورد قاطع با قاچاقچیان، ماموران پلیس امنیت اقتصادی در پی گشت زنی های هدفمند در محورهای مواصلاتی استان به یک دستگاه خودرو کوئیک مشکوک شده و دستور توقف آنها را صادر کردند.

او افزود: راننده خودرو بدون توجه به اخطار و ایست ماموران با افزایش سرعت اقدام به فرار کردند که پس از تعقیب و مراقبت عرصه را بر خود تنگ دیده و تسلیم پلیس شدند.

سرهنگ عبدالمالکی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو ۹۵کیلوگرم تریاک کشف و راننده به همراه ۲ سرنشین خودرو که در قالب سفر نوروزی و پوشش خانواده از یکی از استان های جنوبی به مقصد استان های غربی در حرکت بودند نیز دستگیر شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی یادآور شد: اشرار و قاچاقچیان بدانند پلیس با اجرای طرح های پیشگیرانه با تمام توان با این پدیده شوم و قاچاقچیان به صورت قاطع، قانونی و بدون اغماض برخورد می کند.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا