خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«شایعات را تکذیب می‌کنم»

وزیر دادگستری گفت: همه شایعات در مورد اینکه آقای جمشیدی رییس سابق سازمان تعزیرات پرونده قضایی و اقتصادی داشته را به شدت تکذیب می‌کنم.

حجت‌الاسلام مصطفی‌پورمحمدی در گفت‌وگو با ایلنا، در مورد تغییر رییس سازمان تعزیرات حکومتی عنوان کرد: تغییر صورت گرفته دلیل خاصی نداشت.

پورمحمدی تاکید کرد: من همه شایعات در مورد اینکه آقای جمشیدی رییس سابق سازمان تعزیرات پرونده قضایی و اقتصادی داشته را به شدت تکذیب می‌کنم.

او ادامه داد: آقای جمشیدی جزو مدیران خوب و باسابقه ما بودند، ایشان بازنشسته بود اما باز هم از ایشان دعوت به همکاری کرده بودیم. خودشان هم خیلی مایل به فعالیت‌های اجرایی نبودند.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد: این تغییرات عادی است. آقای جمشیدی فعالیت‌های خوب و چشم‌گیری در سازمان تعزیرات داشتند و همین سیاسیت‌ها را با قوت ادامه خواهیم داد. ما در دولت یازدهم تلاش کردیم سازمان تعزیرات را خیلی توسعه بدهیم و ماموریت‌های آن را شفاف کردیم.

او گفت: به طور ویژه بحث مبارزه با قاچاق را با جدیت در سازمان تعزیرات دنبال کردیم در زمینه محیط کسب و کار و مبارزه با گران‌فروشی هم اقدامات خوبی انجام شد. برای همین هم تغییر صورت گرفته یک موضوع داخلی و مربوط به مسائل اداری بود که در همه دستگاه‌ها وجود دارد.

روز گذشته بر اساس تصمیم وزیر دادگستری حسین صدرآبادی به جای علیرضا جمشیدی برای ریاست سازمان تعزیرات حکومتی انتخاب شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا