خرید تور تابستان ایران بوم گردی

ماجرای بی سابقه؛ سایه تهدید جنگ، ماجرای صدیقی و درخواست برخورد شدیدتر با بی حجابی | احمد زیدآبادی

این احمد زیدآبادی طی یادداشتی با تیتر «ماجرا بی‌سابقه است!» در کانال خود نوشت:

اینکه همزمان با گسترش سایهٔ احتمال وقوع جنگ بر کشور، ائمهٔ جمعه هم‌صدا خواهان برخورد شدیدتر با پوشش بانوان شوند، عجیب‌تر از آن است که به تحلیل در آید!
شیوهٔ مألوف و سنت مرسوم جمهوری اسلامی معمولاً این بوده است که اگر از ناحیه‌ای احساس خطر کرد، در سایر نواحی از خود نرمش و یا لااقل نادیده‌انگاری و بی‌تفاوتی نشان دهد. نمونهٔ روشنش رواداری بی‌سابقه نسبت به پوشش بانوان در جریان ناآرامی‌های پاییز سال 1401 است.
بنابراین جا دارد بپرسیم اکنون چه اتفاقی افتاده است؟ زیر کاسه، نیم‌کاسه‌ای است؟ یا دست برخی نفوذی‌ها در میان است؟ یا اینکه افراد نوظهوری در موقعیت تصمیم‌گیری قرار گرفته‌اند که با سنت رفتاری جمهوری اسلامی و مصلحت‌اندیشی‌های معمول آن بیگانه‌اند و در صدد تغییر شیوهٔ مألوف آن و درگیر کردن حکومت در همهٔ چالش‌ها به طور همزمان هستند؟ درست مثل همان اصراری که به اقامهٔ نمازجمعهٔ تهران توسط شیخ کاظم صدیقی کردند و نتیجه‌اش هم آن شد!

تنتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. با سلام عزیز من مردم عزیز این کشور را نه ترساندن حیا کنید جنگ کجا بوده اگر خدای نکرده چیزی بشود شماها که نخواهید رفت ما که نمردیم فلان نفسمان میاد نترسید حالا چرا گریه میکنی عزیز دل من آقای زیدآبادی نازنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا