خرید تور تابستان ایران بوم گردی

«تا پایان امسال پرونده مسکن مهر پردیس تهران بسته می‌شود»

مدیرعامل شرکت عمران پردیس در این باره اظهار داشت: برای تحویل واحدها منتظر افتتاح نیستیم و هر واحدی که در بازه های زمانی یاد شده تکمیل شود را به مالکان تحویل می‌دهیم.

به گزارش سایت پیام پردیس، «خلیل محبت خواه با بیان اینکه سال ۱۴۰۲ برای مسکن مهر شهر پردیس سال سازندگی بود، افزود: در ابتدای ۶ ماه دوم سال گذشته، ۱۰هزار واحد افتتاح و به متقاضیان تحویل شد و در اسفند ماه هم ۶ هزار واحد دیگر به مالکان تحویل شد که در مجموع در سال گذشته ۱۶ هزار واحد را به مالکان تقدیم کردیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۳ هزار واحد برای تحویل به مالکان باقی مانده که با برنامه ریزی انجام شده هر سه ماه تحویل واحدهای تکمیل شده در دستور کار قرار دادیم.

محبت خواه از ادامه برخورد با بنگاههای املاک غیرمجاز در پردیس خبر داد و گفت: به بنگاههای املاک بدون مجوز اخطارهای لازم داده شد تا مجوز بگیرند و برخی از بنگاهها نیز پلمب شدند و نتیجه برخورد با بنگاههای بدون مجوز کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت مسکن در شهر پردیس بود و این برخوردها در سال جدید نیز به طور مستمر ادامه خواهد داشت.

او با اشاره به رفع مشکل اراضی معارض دار در شهر پردیس، توضیح داد: برخی از زمین هایی که در سالهای گذشته به اشخاص، ارگانها، دستگاهها و ادارات واگذار شده بود بیش از ۱۰ سال هیچ گونه عملیات اجرایی روی آنها انجام نگرفته که در راستای ساماندهی این زمینها برخی پس گرفته شد و برخی از آنها در مرحله حقوقی و قضایی هستند تا پس گرفته شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: از بعد شهرسازی هم کارهای خوبی در شهر جدید پردیس انجام شده حدود هشت مدرسه را در حوزه خدمات روبنایی تکمیل و تحویل دادیم، ساخت کلانتری، بازار محله، چندین بوستان فضای سبز و کارهایی که نیاز بود در این شهر انجام شود و در طی سالهای گذشته متوقف شده بود اجرایی شده است.

محبت خواه ادامه داد: برای انجام تعهد خود در سالجاری قراردادها را ۱۲ ماهه منعقد می‌کنیم و مانند سال گذشته عملیات عمرانی واحدها را در سه شیفت کاری انجام می‌دهیم تا بتوانیم به تعهد خود تا پایان امسال عمل کنیم و پرونده مسکن مهر پردیس را ببندیم.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا