خرید تور تابستان ایران بوم گردی

افشین قطبی احتمالا مربی تیم ملی می شود

امیر قلعه‌نویی از طریق مدیربرنامه‌های افشین قطبی پیشنهاد خود را برای حضور این سرمربی در تیم ملی فوتبال ایران ارائه کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از پایان جام ملت‌های آسیا و در شرایطی که امیر قلعه‌نویی برای صحبت درباره عملکرد تیم ملی ایران در این رقابت‌ها در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود، در بخشی از گفت‌وگو مجری برنامه به حمایت‌های افشین قطبی از تیم تحت هدایت او اشاره کرد که این موضوع با واکنش قلعه‌نویی همراه بود.

به گزارش ورزش سه، قلعه‌نویی در این برنامه ضمن تمجید از افشین قطبی اعلام کرد از حضور او در جمع کادرفنی تیم ملی استقبال خواهد کرد و گفت به مسئولان فدراسیون اعلام کرده در صورت تمایل قطبی به حضور در ایران به هیچ وجه در این موضوع درنگ نکنند.

در طول این مدت، این پیشنهاد در گفت‌وگوهای مختلف با افشین قطبی مورد سوال و بحث قرار گرفت و سرمربی سابق تیم ملی ایران چندین بار اعلام کرد پیشنهاد رسمی از فدراسیون فوتبال دریافت نکرده است اما آمادگی دارد که از راه دور و به‌صورت رایگان به امیر قلعه‌نویی مشاوره بدهد.


با این حال قلعه‌نویی که تمایل زیادی به حضور قطبی در ‌تیم ملی دارد، با مدیربرنامه‌های این سرمربی تماس گرفته و پیشنهاد خود را به او ارائه داده تا در صورت تایید قطبی، فدراسیون رسما وارد عمل شود.

مهدی حاجی‌باقر، مدیربرنامه‌ و دوست نزدیک افشین قطبی، در این باره گفت: بعد از اینکه آقای قلعه‌نویی در تلویزیون رسما از آقای قطبی دعوت کردند که با تیم ملی همکاری کند، من یکی دو بار با ایشان در تماس بودم و ایشان همان اظهارات را داشتند، تا اینکه اخیرا مصاحبه‌ای با آقای قطبی انجام شد و در آن برنامه آقای قطبی مجددا اعلام کردند با توجه به اینکه همیشه عاشق ایران هستند و به آقای قلعه‌نویی هم ارادت خاصی دارند، آمادگی دارند که به تیم ملی و آقای قلعه‌نویی کمک کنند.

او ادامه داد: من این موضوع را با آقای قلعه‌نویی مطرح کردم و ایشان بار دیگر همان حرف‌های قبلی را زدند و گفتند ما پیشنهادی برای آقای قطبی داریم که درخور شخصیت و تخصص ایشان باشد و بتوانند به فوتبال ما کمک کنند و در کنار ما باشند و اگر آقای قطبی با این پیشنهاد موافقت کردند، اعلام کنند که ما رسما از طریف فدراسیون اقدام کنیم.

حاجی‌باقر افزود: من موضوع را به آقای قطبی منعکس کردم. با توجه به اینکه بازی‌های لیگ کانادا از این روزها شروع می‌شود، ایشان گفتند یک زمان کوتاه به من بدهید تا من برنامه بازی‌های اینجا و تیم ملی در فیفادی‌ها را چک کنم و بتوانم برنامه‌ریزی درستی داشته باشم و جواب بدهم. در صورتی‌که پیشنهاد آقای قطبی به پیشنهاد آقای قلعه‌نویی مثبت باشد، به‌طور رسمی برای حضور آقای قطبی کنار تیم ملی اقدام می‌شود.

او در پاسخ به سوالی درباره جزئیات این پیشنهاد عنوان کرد: همانطور که گفتم یک پیشنهاد درخورد شخصیت کاری و تخصص آقای قطبی است. الان نمی‌توانم جزئیات این پیشنهاد را مطرح کنم اما فکر می‌کنم پیشنهاد معقولی هم بوده و تقریبا به‌صورت شفاهی هم موافقت آقای قطبی را گرفتم.

حاجی‌باقر در پاسخ به اینکه آیا در صورت توافق طرفین، قطبی به ایران می‌آید و در کنار تیم ملی حاضر می‌شود، گفت: بله، در این صورت به احتمال زیاد در اردوها و بازی‌ها در کنار تیم حاضر خواهند شد. البته طبیعی است که در این شرایط هم گاها سرمربی تیم ملی بخواهند از راه دور با ایشان تبادل نظر کنند و حتما نباید حضور ایشان در ایران دائمی باشد. در واقع این موضوع هم یکی از مزایای این پیشنهاد خواهد بود.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا