خرید تور تابستان ایران بوم گردی

صدیقی و اصرار همچنان بر سلب مسئولیت درباره ازگل گیت

صدیقی مجدداً مسئولیت اقدامات خود در پرونده زمین خواری حوزه علمیه ازگل را برعهده نگرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اواخر اسفندماه سال گذشته بود که خبر زمین‌خواری در حوزه علمیه ازگل تحت مدیریت کاظم صدیقی، امامت نماز جمعه تهران، در رسانه‌ها منتشر شد.

درحالی که ابهامات درباره این زمین خواری وجود داشت و مدیریت این حوزه در چند نوبت ضمن صدرو بیانیه ای، وقوع این تخلف را تایید کرده بودف بالاخره کاظم صدیقی سکوت خود را شکست و ضمن انتشار فیلمی در فضای مجازی گفت امضای او را جعل کرده اند و مسئولیت این اقدام را متوجه افراد خائن کرد. این درحالی بود که اخبار منتشر شده حکایت از حضور شخص صدیقی در محضر داشت.

تلاش صدیقی برای سلب مسئولیت از خود در قضیه واگذاری زمین‌های حوزه علمیه ازگل، امروز نیز در اولین خطبه او در سال جدید نیز ادامه یافت.

کاظم صدیقی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران پای دشمن را به ماجرای زمین‌خواری خود باز کرد و گفت:مردم ما را می دیدند گریه می کردند. از اینکه ما باعث شدیم به شما حمله شد، از شما مردم ایران و رهبر انقلاب عذرخواهی می کنم. خیلی بدهکار شما مستمعین این دو دهه خطبه های این ناچیز هستم.

وی افزود: فضای تند برخاسته از بیرون و دشمنان، من را نمی زنند بلکه مردم را می زنند، ولی این هجمه در بصیرت شما تاثیری نگذاشت و به همین دلیل بدهکار شما بوده و از شما تشکر می کنم. این ها که برای آبروی یک طلبه ناچیز به میدان آمدند، خدایا آبروی دنیا و آخرت آنها را محفوظ بگردان.

۲۷۲۱۱

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا