خرید تور تابستان ایران بوم گردی

تایید مرگ یکی از ‘اراذل و اوباش’ و تکذیب مرگ یک دختر در بازداشتگاه وزرا [+اطلاعیه پلیس]

ایرنا، خبرگزاری دولت به نقل از یک منبع آگاه از مرگ یکی از ‘اراذل و اوباش’ در بازداشتگاه خبر داد و شایعات منتشرشده درباره‌ی مرگ یک دختر در بازداشتگاه وزرا را تکذیب کرد.

ایرنا:

یک منبع آگاه گفت: یک نفر از اراذل و اوباش که قبلا توسط پلیس بخاطر ایجاد نا امنی دستگیر شده بود، امروز در بازداشتگاه به علت ایست قلبی فوت کرده است.

این منبع آگاه روز سه‌شنبه اعلام کرد: خبر فوت یک دختر که بدلیل بی حجابی بازداشت شده، در ساختمان وزرا کذب است و صحت ندارد چون مدت‌هاست کسی را به خاطر مساله حجاب به ساختمان وزرا منتقل نمی‌کنند بلکه این مکان به نگهداری اراذل و اوباش اختصاص دارد.

تسنیم:

از ساعتی قبل برخی کانال‌های تلگرامی و رسانه‌ای وابسته به رژیم صهیونیستی با انتشار تصویری مدعی شده‌اند که دختری در مقر گشت ارشاد در خیابان وزرا فوت شده و خانواده وی در مقابل این مقر حضور یافته و درحال شیون هستند!

در این خصوص باید به دو نکته اشاره کرد:

نکته اول اینکه مقر گشت ارشاد از خیابان وزرا به مکان دیگری انتقال یافته و دومین نکته اینکه خبر مذکور به سفارش رژیم صهیونیستی و با هدف انحراف افکار عمومی و کاستن از خوشحالی مردم در عملیات وعده صادق انتشار یافته است.

اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران:

خبر در خصوص فوت به دلیل حجاب در ساختمانِ وزرا کذب و این ساختمان مرکز مبارزه با اراذل و اوباش و سارقین حرفه‌ای بوده و ارتباطی با سایرِ ماموریت‌های پلیس ندارد. یکی از اراذل و اوباشِ سطحِ یکِ تهران که دارای ۹مورد سابقه بازداشت و سوابق متعدد نزاع و درگیری با مردم، چندین فقره آزار و اذیتِ نوامیس، عربده کشی و شکستن شیشه خودروها و همچنین توزیع مواد مخدر بوده دستگیر گردید و در ایام نوروز به زندان منتقل می‌گردد.

بنا بر دستورقضایی برای بازسازی صحنه جرم و مواجهه با شهود به همراه همدستانش به محلِ جرم اعزام که حین انتقال و قبل از بازسازی صحنه جرم با کاهش سطح هوشیاری مواجه، که با حضور عوامل اورژانس بلافاصله به مرکز پزشکی منتقل و برابر اظهاراتِ تخصصیِ کادرِ درمان متهم از قرصِ نامعلوم استفاده نموده و فوت شده است.

گفتنی است دلایل این اقدامِ متهم توسط پلیس و مقامات قضایی تحتِ پیگیری و بررسی بوده و تصاویر و مستندات در خصوص اقداماتِ تبهکارانه این فرد منتشر گردیده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. عه تا بوده و هست وزرا مقر پلیس امنیت اخلاقی بوده از کی تغییر کاربری داده ؟ اگر هم به فرض تغییر کاربری داده است که این مورد هم با یه بررسی میدانی و گزارش میدانی از ساکنین میشود صحت سنجی کرد سوال من این است در صورت حتی تغییر کاربری وسط شهر ایا جای نگهداری به قول شما ارازل و اوباش سطح 1 است ؟ و ایا مکان مناسبی برای به قول شما مبارزه با سارقین حرفه ای و ارازل و اوباش است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا