خرید تور تابستان ایران بوم گردی

احداث ۱۶ مجتمع خدماتی رفاهی در راه‌های استان بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر گفت: ۱۶ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی این استان در دست ساخت است.

به گزارش سایت دیارجنوب، «سیدطالب لواسانی صبح دوشنبه در بازدید از پروژه‌های راهداری استان بوشهر با اشاره به احداث ۱۶ مجتمع خدماتی رفاهی اظهار کرد: ۳۳ مجتمع خدماتی جدید هم در مرحله استعلام و جانمایی است.
وی با اشاره به نقش مجتمع‌های خدمات رفاهی در کاهش تصادفات جاده ادامه داد: اکنون ۲۸ مجتمع خدمات بین راهی در محورهای مواصلاتی استان در حال ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوشهر با اشاره به بهره برداری از سه مجتمع خدمات بین راهی در سال گذشته، اظهار داشت: طی سال گذشته ۱۱۲ مورد بازدید نظارتی از مجتمع‌های خدمات بین راهی استان به منظور رفع مشکلات و ارتقای خدمات به مسافرین صورت گرفت.

او خاطرنشان کرد: مجتمع‌های خدماتی رفاهی به عنوان مجموعه‌ای برای ارائه خدمات متمرکز مورد نیاز کاربران جاده‌ای دارای امکاناتی همچون نمازخانه، رستوران، فروشگاه، جایگاه عرضه سوخت، پارکینگ، سرویس بهداشتی و سایر خدمات رفاهی است.
لواسانی از کاربران جاده‌ای خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کوتاهی در خصوص خدمات رسانی توسط مجتمع‌های خدمات رفاهی بین راهی، شکایت خود را را از طریق شماره ۱۴۱ ثبت کرده تا پیگیری شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا