خرید تور تابستان ایران بوم گردی

استاندار زنجان: ۱۷ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در حال ساخت است

استاندار زنجان با بیان اینکه این استان انرژی مضاعفی را در حوزه خانه دار شدن مردم گذاشته است، گفت: طبق برنامه ۱۷ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن استان در حال ساخت است که امیدواریم در موعد مقرر به متقاضیان تحویل داده شود.

به گزارش سایت همدلی‌زنجان، «محسن افشارچی در جلسه کارگروه زیربنایی استان با بیان اینکه مدتی حمایت از مسکن در کشور تعطیل بود، افزود: در دولت سیزدهم این مهم وقوع پیوست و اقداماتی برای خانه دار شدن مردم در حال انجام است.

استاندار زنجان همچنین به موضوع دانش بنیان در استان اشاره کرد و گفت: برای احیای اکوسیستم دانش بنیان استان در حوزه حمایت مالی موفق عمل کرده ایم.

او اضافه کرد: بر این اساس تا حد امکان تلاش شده زمین مورد نیاز در اختیار گروه های هدف قرار بگیرد.

افشارچی با اشاره به اینکه معتقدم نباید برای حوزه دانش بنیان ستاد آنچنانی ایجاد یا ساخته شود، افزود: طبق برنامه ریزی ها انجام گرفته شهرک صنعتی های تک برای شرکت های دانش بنیان استان ایجاد خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه هم اکنون شرکت های دانش بنیان باکمبود زمین و مکان مواجه هستند، ادامه داد: در زمان حاضر پارک و فناوری استان در مکانی استجیاری فعالیت می کنند.

افشارچی خاطر نشان کرد: با کمک ها و مساعدت دستگاه های بین بخشی مکان مورد نیاز ”شهرک صنعتی های تک” استان ساخته خواهد شد تا بخش مهمی از مشکلات گروه های هدف برطرف شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا