خرید تور تابستان ایران بوم گردی

فرمانده انتظامی قزوین: ۱۰۰ کیلوگرم تریاک کشف شد

فرمانده انتظامی قزوین از کشف و ضبط ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در پوشش بار صیفی‌جات در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صبح قزوین به نقل از خبرگزاری پلیس، «سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: با تلاش شبانه‌روزی پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین و با آگاهی ماموران، یک دستگاه کامیون حامل بار صیفی‌جات که از کرمان عازم یکی از شهرهای شمالی کشور بود، مورد رصد قرار گرفت.

او ادامه داد: با توقف کامیون حامل بار صیفی‌جات شامل خیار، گوجه و پیاز بود، ماموران با هوشیاری پس از بررسی و جستجوی دقیق موفق به کشف مقادیری موادمخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای نیز جاسازی شده بود را کشف کردند.

فرماندهی انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران مبارزه با مواد مخدر در این رابطه علاوه بر کشف ۱۰۰ کیلوگرم موادمخدر، یک نفر را به عنوان متهم دستگیر و پرونده قضایی تشکیل شده در این رابطه نیز به مراجع قضایی استان ارسال شد.

سردار ابراهیمی با اشاره به اینکه پلیس در مقابله و مبارزه با سوداگران موادمخدر از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد، افزود: از شهروندان درخواست داریم تا در صورت مشاهده هرگونه اقدامات مشکوک در زمینه فعالیت موادمخدر، مراتب را بلافاصله به سامانه پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

گفتنی است، فرماندهی انتظامی استان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۹۰ کیلوگرم ماده مخدر را کشف و ۴۹ قاچاقچی را نیز دستگیر کرده است.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا