خرید تور تابستان ایران بوم گردی

امنیت شغلی مهم‌ترین دغدغه جامعه کارگری است

به نقل از ایلنا: یک فعال کارگری گفت، نیروی کاریکی از اساسی‌ترین پایه‌های توسعه کشور است و تامین امنیت شغلی کارگران بسیار مهم است. مسئولین باید این موضوع مهم را در اولویت خود قرار بدهند.

رسول گرگیج در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار کرد: عدم امنیت شغلی یکی از دغدغه‌های بسیار مهم کارگران است که مسئولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید در راستای تامین امنیت شغلی کارگران تلاش بیشتری کنند.

وی ادامه داد: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند و باید توجه بیشتری به آن‌ها شود. تعطیلی کارخانه‌ها به معاش و زندگی افراد بسیار زیادی به صورت مستقیم و غیر مستقیم تأثیر خواهد گذاشت.

وی تصریح کرد: اگر کارگر دغدغه‌اش اتمام قرارداد و اخراج باشد قطعا در کم و کیف تولید نیز اثر خواهد گذاشت. نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید قوانینی مصوب کنند که مشکل امنیت شغلی کارگران برای همیشه حل شود.

وی افزود: مسئولان فقط در هفته کار وکارگر پیگیر مشکلات جامعه کارگری نباشند و همیشه باید به مشکلات کارگران رسیدگی کنند. مسئولان همیشه باید به کارگاه‌های تولیدی و کارخانه‌جات بازدید کنند و مشکلات کارگران را از نزدیک بشنوند.

وی اظهار داشت: کارگران از اصلی‌ترین بازوهای تولید کشور هستند و باید حمایت‌های ویژه‌ای از این قشر محروم جامعه صورت بگیرد. رشد تولید در گرو تامین امنیت شغلی و اقتصادی جامعه کارگری است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا