خرید تور تابستان ایران بوم گردی

کمک ۲ میلیارد ریالی محسن چاوشی برای آزادی زندانیان قزوینی

رئیس ستاد دیه قزوین گفت: محسن چاوشی، هنرمند عرصه موسیقی کشور در اقدامی خیرخواهانه ۲ میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به این استان کمک کرد.

به گزارش سایت ولایت نیوز به نقل از ایرنا، مهدی عبدیان اظهار کرد: محسن چاوشی خواننده کشورمان با درج فراخوان و برگزاری مراسم گلریزان در صفحه شخصی خود ظرف مدت کوتاهی ۲ میلیارد ریال را توسط دوستاران و طرفدارانش جمع‌آوری کرد.

او با اشاره به اینکه چاوشی مبالغ جمع‌آوری شده را به ستاد دیه استان قزوین اهدا کرد، یادآور شد: با توجه به مبالغ جمع‌آوری شده زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد و بازگشت آنان به آغوش خانواده و جامعه به زودی فراهم خواهد شد.

عبدیان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام انسانی، خداپسندانه و خیرخواهانه این هنرمند کشورمان، تاکید کرد: هنرمند واقعی کسی است که از محبوبیت خود در راستای کمک به همنوعان استفاده کند که خوشبختانه این هنرمند محبوب کشور به بهترین نحو ممکن این اقدام را به سرانجام رساند.

رئیس ستاد دیه استان قزوین اضافه کرد: اینکه یک هنرمند از تمام ظرفیت خود در راستای کمک به آزادی زندانیان استفاده می‌کند بیانگر درک و فهم بالای وی از معنای هنر است و امروز خرسندیم که قطار مهربانی این هنرمند به ایستگاه قزوین هم رسید.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا