خرید تور تابستان ایران بوم گردی

غیبت طولانی سامان قدوس در زمین فوتبال

ورزش سه نوشت: سامان قدوس بعد از جام‌ملت‌های آسیا فقط ۱۰ دقیقه برای برنتفورد بازی کرده است.

این یک ماجرای غم‌انگیز است؛ تاوان سنگینی که برگزاری یک تورنمنت ملی در میانه مسابقات باشگاهی به بازیکنان تحمیل می‌کند. داریم از سامان قدوس صحبت می‌کنیم؛ بازیکن ایرانی برنتفورد که پیش از جام‌ملت‌های آسیا به بازیکن ثابت و اثرگذار این تیم تبدیل شده بود، اما غیبت بیش از یک‌ماهه‌اش در تمرینات برنتفورد، به‌کلی وضعیت او را تغییر داد.

می‌گوید قدوس تا پیش از جام‌ملت‌ها ۶۹۳ دقیقه در لیگ برتر برای برنتفورد بازی کرده بود. ازقضا خیز اصلی او درست در آستانه جام‌ملت‌ها اتفاق افتاد. این بازیکن در ۷ مسابقه منتهی به جام‌ملت‌ها فیکس شد و در ۵ دیدار پایانی حتی یک دقیقه هم از زمین بیرون نیامد. پس از جام‌ملت‌ها، اما شرایط به‌کلی تغییر کرد. از آن زمان تاکنون برنتفورد ۱۳ بازی برگزار کرده که قدوس در ۹ تای آن‌ها به‌طور کامل نیمکت‌نشین بوده و در ۴ دیدار دیگر هم مجموعا ۱۰ دقیقه مورد استفاده قرار گرفته است.

قدوس در هیچ‌یک از ۵ مسابقه آخر برنتفورد به‌عنوان بازیکن تعویضی هم به زمین نیامده تا روشن شود به‌طور کامل از اندیشه‌های فنی مربیان کنار گذاشته شده است. به‌نظر می‌رسد در دوران غیبت او، کادرفنی نسخه بازی بدون سامان را پیدا کرده و از آن راضی است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا