خرید تور تابستان ایران بوم گردی

افعی تهران عواملش را نیش زد | پیمان معادی دادگاهی می‌شود؟

افعی تهران نام سریالی است که در هفته‌های اخیر از پلتفورم‌های نمایش خانگی منتشر می‌شود و نویسندگی آن بر عهده‌ی پیمان معادی است. بنا بر خبری که در ساعات اخیر در سانه‌ها منتشر شده دستگاه قضایی برای این سریال پرونده‌ای تشکیل داده است.

ماجرا به سکانسی از افعی تهران بازمی‌گردد که شخصیت محوری آن با بازی پیمان معادی ناظم مدرسه‌ی خود را به انتقام رفتارهای تنبیهی که در دوران مدرسه با او داشت تنبیه می‌کند.

برخی این سکانس را توهین به معلمان دانسته و خواستار برخورد با عوامل سریال افعی تهران شده بودند.

بر اساس آنچه معاون دادستان کل اعلام کرده در نامه‌ای از دادستان عمومی و انقلاب تهران خواسته تا با تشکیل پرونده قضایی به تخلفات سازندگان و عوامل تولید سریال افعی تهران رسیدگی کند.

سریال افعی تهران به کارگردانی سامان مقدم تهیه شده و بازیگرانی همچون پیمان معادی و سحر دولتشاهی در آن ایفای نقش می‌کنند.

خبرگزاری اصولگرای تسنیم در این ارتباط نوشته است:

افعی تهران عواملش را نیش زد | پیمان معادی دادگاهی می‌شود؟

«در پی توهین به جایگاه معلم در یکی از سکانس‌های قسمت هشتم سریال افعی تهران و در راستای صیانت از حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم و به منظور حفظ حقوق معلمان و کارکنان نظام آموزش و پرورش کشور، غلام‌عباس ترکی؛ معاون حقوق عامه دادستان کل کشور در نامه‌ای از دادستان عمومی و انقلاب تهران خواست ضمن تشکیل پرونده قضایی جهت رسیدگی به تخلفات سازندگان و عوامل تولید سریال “افعی تهران”، چگونگی صدور مجوز و نحوه نظارت بر تولید و پخش مجموعه مذکور از سوی ساترا به عنوان متولی قانونی موضوع نیز در دستورکار قرار گیرد»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. شما خودت غلط کردی معادی
    هم حرمت معلم نگه نداشتی
    هم حرمت سن کسی که باهاش حرف میزنی
    تو فیلما هرچی چرت و پرت میگی ادعای طبیعی بودن فیلم داری

  2. این فیلم حقیقت رو گفته ،،رفتار غلط برخی معلمان در گذشته به ویژه دهه شصت و هفتاد هنوز در خاطر خیلی ها مونده ،،،اموزش پرورش مثلا با شکایت دست پیش رو بگیره پس نیفته،،با اون سیستم مزخرف اموزشی در گذشته!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا