خرید تور تابستان ایران بوم گردی

آخرین خبرها از گروگانگیری در مقابل مجتمع پالادیوم تهران

خبرگزاری مهر درباره‌ی گروگانگیری در مقابل مجتمع پالادیوم تهران نوشت:

🔺 سردار محمدیان، فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ناکامی یک گروگانگیری، در کمتر از ۱۰ دقیقه از اولین تماس با پلیس و نجات یک مادر و دختر و دستگیری فرد گروگانگیر خبر داد.

🔺 در ساعت ۱۷:۱۵ روز جاری احدی از شهروندان طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران اعلام داشت که با تماس همسرش اطلاع پیدا کرده است که او و دخترش توسط یک نفر به هویت مشخص ربوده شده و رباینده در ازای آزادی آنها درخواست پول و سکه طلا نموده است.

🔺 با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲۲ دربند به محل سکونت فرد تماس گیرنده مراجعه و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که  گروگانگیر با تهدید چاقو، سوار یک دستگاه خودرو شاسی به شماره پلاک انتظامی مشخص شده و همسر و دختر فرد تماس گیرنده با پلیس را گروگان گرفته است.

آخرین خبرها از گروگانگیری در مقابل مجتمع پالادیوم تهران

🔺 با شناسایی  دقیق خودرو، بلافاصله طرح مهار توسط واحدهای عملیاتی سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ انجام؛ در کمتر از ۱۰ دقیقه خودرو با سه سرنشین در خیابان مقدسی اردبیلی – روبروی مجتمع تجاری پالادیوم شناسایی می شود.

🔺 فرد گروگانگیر که جهت تهدید، خود و مادر و دختر ربوده شده را به بنزین آغشته کرده بود، با مشاهده ماموران بلافاصله اقدام به آتش زدن خودرو و سرنشینان داخل خودرو می نماید که ماموران در یک عملیات سریع، با شلیک گلوله به شیشه خودرو و تخریب آن، اقدام به مهار و اطفای حریق و هنزمان نجات افراد ربوده شده (بدون کوچک ترین جراحت و سوختگی) و نهایتا دستگیری فرد گروگانگیر می نمایند.

🔺 در همان تحقیقات اولیه، انگیزه شخصی مبنی بر انتقام و اخاذی از پدر خانواده توسط متهم شناسایی که با تکمیل تحقیقات، اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا