خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سانسور سخنان آیت الله نوری همدانی در رسانه رسمی دولت؟

دیدارنیوز: آیت الله نوری همدانی در دیدار با ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری گفت: امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم از گرانی و سختی زندگی می‌گویند.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، ایشان صبح امروز جمعه در دیدار رئیس جمهور، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت فاطمه المعصومه علی‌ها السلام و آغاز دهه کرامت، از گزارش ایشان و خدمات انجام شده که در گزارش بیان شده بود تشکر کرد و با بیان نکاتی از نهج‌البلاغه در باب خدمت به مردم گفت: اینکه شما شبانه روز خدمت می‌کنید و بااخلاص در حال فعالیت هستید شکی نیست، اما امروز اقتصاد و معیشت مردم در سختی بسیار است و هر کجا قدم می‌گذارید مردم از گرانی و سختی زندگی می‌گویند. بر این اساس باید توجه کرد که همه فعالیت‌ها برای رفاه مردم باشد، خصوصاً فرهنگ و اقتصاد؛ باور داشته باشیم ستون دین همین مردم هستند.

آیت الله نوری همدانی پایین بودن ارزش پول ملی را یک مشکل اساسی دانست و گفت: امیدوارم با تلاش شما که انصافا هم مشغول خدمت هستید و با سابقه‌ای که از شما سراغ دارم می‌دانم تلاش شما این است که این مشکلات را حل کنید و ما هم دعا می‌کنیم با همان اخلاص برای خدمت به نظام و انقلاب و مردم موفق باشید و این خدماتی که انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنید.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار ابراهیم رئیسی گزارش جامعی از عملکرد و خدمات دولت بیان داشت و اظهار امیدواری کرد ان شاءالله مشکلات باقی مانده حل خواهد شد.

به گزارش دیدارنیوز، در رسانه رسمی ریاست جمهوری، اشاره‌ای به گلایه آیت‌الله نوری همدانی از اقتصاد و معیشت مردم نشده است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا