خرید تور تابستان ایران بوم گردی

این خطای دید، شخصیت شما را آشکار می‌کند

این خطای دید آشکار می کند که آیا شما همه چیز را آسان می‌گیرید یا اینکه زیادی فکر می‌کنید و در تلاشید که دایره ارتباطات خود را کوچک نگه دارد.

روزیاتو: این خطای دید آشکار می کند که آیا شما همه چیز را آسان می‌گیرید یا اینکه زیادی فکر می‌کنید و در تلاشید که دایره ارتباطات خود را کوچک نگه دارد. این تصویر توسط میا ییلین، سازنده محتوای تیک‌تاک، که بیش از ۴۵۰,۰۰۰ دنبال‌کننده دارد به اشتراک‌ گذاشته شد. او به خاطر تفسیرهای مختلف از تصاویر خطای دید معروف شده است.

بر اساس گفته این تیک تاکر، این تصویر خطای دید به شما می گوید که آیا شما کسی هستید که همیشه بهترین را در دیگران می‌بیند یا اینکه سخت اعتماد می کنید.

او با بیان این نکته آغاز کرد که اگر ابتدا گل‌ها را دیدید، به چه معناست:

«اگر ابتدا گل‌ها را دیدید، شما فردی فوق‌العاده آسان‌گیر و دوست‌داشتنی هستید. شما همیشه بهترین را در دیگران می‌بینید و سخت می‌توانید «نه» بگویید. حتی وقتی دیگران شما را ناامید می‌کنند، شما انتخاب می‌کنید که آنها را ببخشید و امیدوار باشید که عوض می شوند.»

این خطای دید، شخصیت شما را آشکار می‌کند

او توضیح داد افرادی که ابتدا گل‌ها را دیدند، بسیار جذاب و بی‌حوصله هستند: «بزرگترین ویژگی شما، جذابیت شما است و سخنوری شما به شما کمک می‌کند تا از برخی موقعیت‌های دشوار خارج شوید. شما بسیار بی‌حوصله هستید، بنابراین وقتی کارها فوراً انجام نمی‌شوند، آزرده می‌شوید.

شما ممکن است بسیار مردد باشید و به همین دلیل، استرس بگیرید. احتمالا شما خلق و خوی تندی دارید و گاهی اوقات در لحظه‌های عصبانیت، چیزهایی می‌گویید که بعداً از گفتن آنها پشیمان می‌شوید.»

این خطای دید، شخصیت شما را آشکار می‌کند

سپس، میا توضیح داد که اگر وقتی به این تصویر نگاه می‌کنید، ابتدا چهره زن را ببینید، به چه معناست:

«اگر ابتدا چهره زن را دیدید، شما فردی عاطفی هستید. بعد از پایان رابطه‌ها، ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا از آن عبور کنید و نمی‌توانید جلوی دلتنگی خود را بگیرید. شما زیادی فکر می کنید و بسیار باهوش هستید. هرگاه به چیزی متعهد شوید، آن را محقق می‌سازید. شما ترجیح می‌دهید دایره دوستان خود را کوچک نگه دارید و تعداد کمی دوست نزدیک داشته باشید، زیرا برایتان دشوار است که به اکثر افراد اعتماد کنید. برای محافظت از خود، یاد گرفته‌اید که فاصله بگیرید. افراد اغلب به سرعت نتیجه‌گیری می‌کنند که شما صمیمی نمی شوید و خودتان را می گیرید، در حالی که در واقع، فقط مدتی طول می‌کشد تا با افرادی که تازه ملاقات کرده‌اید، گرم بگیرید. وقتی کسی را به‌عنوان دوست بپذیرید، هر کاری برای آنها انجام خواهید داد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا