خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سلطان جعل زمین اردبیل در چنگ دادستان

معاون دادستان اردبیل گفت: جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای متواری با قراردادهای جعلی زمین و مسکن، با دستورات ویژه دادستان اردبیل بازداشت شد.

به گزارش سایت اردبیل رسا، «حسین سالاری با اعلام خبر دستگیری سلطان جعل بازار زمین در اردبیل، افزود: جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای متواری که با قراردادهای جعلی زمین و مسکن، فروش زمین‌هایی که وجود خارجی ندارد و یا به‌نام تعاونی‌های واهی و منحل شده اقدام به کلاهبرداری از افراد زیادی نموده بود، با دستورات ویژه دادستان اردبیل بازداشت شد.

سالاری ادامه داد: چند روز قبل و همزمان با اجرای عملیات شناسایی و پلمب دفاتر غیرمجاز مشاورین املاک به دستور دادستان مرکز استان، نامبرده متواری و از محل فعالیت او حجم زیادی از قراردادها و اوراق جعلی، مهرهای متعدد به‌نام تعاونی‌ها و بنگاه‌های املاک و همچنین اسناد و مدارک دولتی و نیز مقادیری مشروبات الکلی، کشف شده بود.

معاون دادستان اردبیل اظهار داشت: متهم موصوف که گفته می‌شود بزرگترین جاعل و کلاهبردار بازار زمین و مسکن اردبیل محسوب می‌گردد، طی اشرافیت اطلاعاتی ضابطین دادستانی و برابر نظارت و دستورات ویژه صادره، در مخفیگاهی در یکی از شهرهای استان شناسایی و دستگیر شد.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا