خرید تور تابستان ایران بوم گردی

سندی که درباره قطع درختان پارک قیطریه رو شد

روز گذشته آقای سلاجقه، معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، در جمع خبرنگاران ادعا کرد که در پارک قیطریه هیچ درختی قطع نشده و اصلا در محل ساخت مسجد پارک قیطریه درختی وجود ندارد که قطع شود!

شهر ما: روز گذشته آقای سلاجقه، معاون رئیس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست، در جمع خبرنگاران ادعا کرد که در پارک قیطریه هیچ درختی قطع نشده و اصلا در محل ساخت مسجد پارک قیطریه درختی وجود ندارد که قطع شود!

رسانه‌های متعلق به نهادهای رسمی به‌ویژه بنگاه‌های خبری وابسته به شهرداری زاکانی هم در ۲۴ ساعت گذشته بوق‌های تبلیغاتی خود را فعال کردند تا به افکار عمومی ثابت کنند که هرچه تا الان درباره درخت‌کشی و تخریب فضای سبز در پارک قیطریه برای ساخت مسجد مطرح شده بود، نادرست بوده.

حالا اسنادی منتشر شده که ثابت می‌کند شهرداری در محدوده‌ای به مساحت بالغ بر ۸۲۰ مترمربع، درختان را از حدود یک سال قبل جابه‌جا کرده و طبق آخرین گزارش، چهار درخت هم برای زمستان مانده است.

آقای سلاجقه، اگر خود همدست و هم‌سفره دروغ‌پردازان نیستند، بهتر است ادعاهای آنها را به راحتی باور نکنند و با طناب پوسیده زاکانی و اقدامات ضد محیط زیستی او وارد چاه نشوند.

سندی که درباره قطع درختان پارک قیطریه رو شد

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا