خرید تور تابستان ایران بوم گردی

همه چیز درباره حادثه بالگرد رئیس جمهور

عصر ایران نوشت: خبرهایی از برقراری یک تماس از سوی هیات همران رئیسی منتشر شده اما معلوم نیست که چرا فقط یک‌بار تماس برقرار شده‌است. از سوی دیگر هنوز معلوم نیست بالگرد حامل رئیس جمهور متعلق به کدام ارگان بوده‌است.

شبکه‌های خبری از «فرود سخت» بالگرد رئیسی در هوای مه‌ آلود جلفا خبر می‌دهند. هنوز معلوم نیست که «فرود سخت» به جای کلمه «سقوط» استفاده شده یا نه. اما خبرها حاکی از آن است تیم امداد هلال احمر راهی محل «فرود سخت» شده‌اند.

گفته شده احتمالا محل حادثه جایی در جنگل‌های ارسباران است. علاوه بر مه بارندگی هم شروع شده‌است. رئیس جمهور به همراه کاروانی برای افتتاح سد قیز قلعه سی به جلفا رفته بود. ۳ بالگرد کاروان او را به تبریز باز می‌گرداندند. حالا دو بالگرد رسیده و خبری از بالگرد حامل رئیسی نیست.یکی از خبرگزاری‌های نزدیک به دولت خبر سقوط بالگرد را رد کرد.

این خبرگزاری گفته بالگرد مجبور به فرود اضطراری شده و اکنون رییسی به صورت زمینی راهی تبریز شده است. هیچ رسانه‌ دیگری از جمله صدا و سیما خبر این خبرگزاری را تایید نکرده‌است.خبرهایی از برقراری یک تماس از سوی هیات همران رئیسی منتشر شده اما معلوم نیست که چرا فقط یک‌بار تماس برقرار شده‌است.

از سوی دیگر هنوز معلوم نیست بالگرد حامل رئیس جمهور متعلق به کدام ارگان بوده‌است؛ چراکه بالگردهای هلال احمر حادثه‌های مرگبار داشته‌اند.پیش از این یکی از بالگردهای هلال احمر باعث مرگ مشاور وزیر ورزش شد خود وزیر ورزش هم در آن حادثه به شدت مصدوم شد.

هنوز هیچ خبر تازه‌ای از سرنوشت رئیس جمهور منتشر نشده‌است اما خبرهای منتشر شده بر ابهام اینکه چه اتفاقی افتاده افزوده‌اند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا