خرید تور تابستان ایران بوم گردی

صدا و سیما هم از پخش سریال هفت سر اژدها شرمنده شد

برترین‌ها: تلویزیون این روزها در شکسته‌ترین حالت دست‌کم دو دهه اخیر خود به سر می‌برد. زمانی خب تلویزیون بهانه‌ای بود برای جمع شدن و جمع ماندن اما حالا به طرز غریبی از خانواده‌ها دور مانده. هر چقدر هم دلایل را به گردن تکنولوژی و تلفن‌های همراه بیاندازیم، نمی‌توان قصور خودِ رسانه ملی را نیز نادیده گرفت.

مردم زمانی همگام با مدیومی مثل تلویزیون قدم برمی‌دارند که بتوانند با چنین فضایی ارتباط برقرار کنند. دست گذاشتن روی سوژه‌های تکراری و مهم‌تر از آن پرداخت نسبتا ضعیف همین سوژه‌های سوخته از مهمترین دلایلی‌ست که اقبال عمومی نسبت به برنامه‌های صداوسیما را کاهش داده است.

اما از این نکته نباید غافل شویم که تلویزیون، ستون‌های خود را نیز تقریبا با دستان خود کنار گذاشت. مهره‌های موثری مثل عادل، رامبد، علیخانی یا حتی علی ضیا که جنس نگاه مخاطب را بهتر می‌شناختند. در این بین سریال‌هایی هم که در ژانر خانوادگی ساخته می‌شود، نمایی از مخاطب‌پسند بودن ارائه نمی‌دهد؛ به قدری که مردم هم به غیر از یک سریال خاص که آن هم با حمایت گسترده نهادهای مختلف به قاب تلویزیون آمده، باقی آثار تازه صداوسیما را نمی‌شناسند. در ادامه پاسخ جالب شهروندان به این سوال که «سه سریال جدید صداوسیما را نام ببرید» را در گزارش زیر ببینید و بشنوید. البته پیشنهاد می‌کنیم آقای رئیس صداوسیما این ویدئو را دوبار ببینند. با ما همراه باشید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا