خرید تور تابستان ایران بوم گردی

تصویری از طراحی احتمالی آیفون 16 با ماژول دوربین جدید افشا شد

در این تصویر می‌توانیم طراحی عمودی دوربین عقب در آیفون بعدی را ببینیم.

اپل در مورد دستگاه‌ها و محصولات آینده خود به‌طور کلی مخفیانه عمل می‌‎کند. بسیاری از رسانه‌ها و منابع موثق، اغلب به تأمین‌کنندگان و شرکای اپل برای دریافت اطلاعات جدید برای محصولات اپل اعتماد می‌کنند. حالا یک منبع آگاه تصویری را منتشر کرده که ممکن است اولین تصویر زنده از طراحی جدید دوربین عقب آیفون 16 باشد.

طراحی احتمالی پنل پشتی آیفون 16 اپل

یک منبع آگاه در ایکس، یک عکس جدید از یک آیفون مرموز منتشر کرده است که بسیار جذاب به‌نظر می‌رسد. از آنجایی که این آیفون فقط دو دوربین دارد و با توجه به اندازه آن، احتمالاً با یک آیفون 16 معمولی طرف هستیم. احتمال دارد این عکس غیرواقعی باشد؛ بااین‌حال حتی در این صورت، می‌تواند بینش و نگرش خوبی درباره سری آیفون 16 به ما بدهد.

بسیاری از اخبار حاکی از آن است که احتمالاً چینش دوربین عقب آیفون 16 به‌صورت عمودی خواهد بود.

بنابراین احتمالاً اپل به این نوع طراحی دوربین اصلی بازمی‌گردد. آخرین گوشی اپل که چنین چینش دوربینی داشت، گوشی آیفون 12 بود. بااین‌حال، می‌توانیم ببینیم که در این عکس حلقه دوربین‌ها با یکدیگر کاملاً تطابق ندارند. بنابراین احتمال جعلی‌بودن این تصویر یا وجود یک ماکت غیرواقعی در آن، بالا است.

هر چقدر که به زمان معرفی و عرضه آیفون‌های نسل بعد نزدیک می‌شویم، این قبیل اطلاعات بیشتر در فضای مجازی منتشر می‌شود. بااین‌حال صحت و سقم این اطلاعات در زمان معرفی سری آیفون 16 مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا